Home / WSBK / Leon Haslam gotowy na Laguna Seca

Leon Haslam gotowy na Laguna Seca

Haslam

W najbliższą niedzielę odbędą się dwa wyścigi World Superbike na torze w amerykańskim Laguna Seca. Na uzyskanie dobrego wyniku szykuje się Leon Haslem.

Brytyjczyk uważa, że tor w Stanach Zjednoczonych będzie odpowiadał jego Aprilli. Gorące powietrze i ostre zakręty powinny idealnie pasować do RSV4 RF i dać przewagę nad rywalami. Haslam liczy, że na Laguna Seca wywalczy swoje drugie zwycięstwo w sezonie. Pierwsze przytrafiło mu się dosyć dawno, bo podczas inauguracyjnej rundy na torze w Phillip Island. 32-letni zawodnik dzięki równej formie przez cały sezon zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw. Do wicelidera Toma Sykesa traci niewiele, bo zaledwie 16. punktów.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Jestem przekonany, że ze względu na charakterystykę toru i panujących wysokich temperatur Laguna Seca będzie odpowiadała Aprilli. Amerykańska runda jest zawsze specjalna, wyznacza początek ostatniego odcinka sezonu. Jesteśmy po czterotygodniowej przerwie, więc nie mogę się doczekać ponownej pracy z ekipą oraz walki na torze” – powiedział Leon Haslam.

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: japan25

Od 15 lat wielki fan mistrzostw świata i nie tylko. Wychowany w czasach zaciętej walki między Rossim i Biaggim.

komentarze 2

  1. Chaz Davies wygrał pierwszy wyścig na Laguna Seca!

    Drugi Sykes, trzeci Rea.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
68 zapytań w 0,878 sek