Home / Slider / Michel Fabrizio zastępuje Nico Terola na Imoli

Michel Fabrizio zastępuje Nico Terola na Imoli

Michel Fabrizio

Zespół Althea ogłosił właśnie, że w kolejnej rundzie World Superbike na torze Imola na motocyklu Ducati zasiądzie Michel Fabrizio – będzie zastępował kontuzjowanego Nico Terola. Hiszpan przewrócił się na Assen.

Fabrizio w World Superbike odnosił duże sukcesy – wygrał cztery wyścigi i aż 35-krotnie stawał na podium. Jedno ze zwycięstw miało miejsce właśnie na Imoli w 2009 roku. W barwach fabrycznego zespołu Ducati Włoch startował w latach 2008 – 2010.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Jestem bardzo szczęśliwy z powodu „wezwania” mnie przez zespół Althea. Mimo, że to tylko jedna runda to jestem niesamowicie dumny, że mogę pracować z zespołem, którego zawsze chciałem być częścią. Mam zaufanie do właściciela, którym jest Genesio Bevilacqua i z którym mam bardzo dobre kontakty.” – skomentował Włoch.

„Ufam też członkom zespołu, dla którego jeździłem w 2005 roku. To będzie bardzo ekscytujące doświadczenie. Cokolwiek by się nie wydarzyło, będzie to sukces.” – powiedział przed włoską rundą Michel Fabrizio.

Źródło: worldsbk.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
18 zapytań w 1,159 sek