Home / Slider / Startuje Liga Typerów WSBK! Wytypuj sobotę i niedzielę

Startuje Liga Typerów WSBK! Wytypuj sobotę i niedzielę

Tak jak to było w zeszłym roku, w tym sezonie motorsportowym jako pierwsza z naszych gier rusza Liga Typerów WSBK. Pierwsza runda tej kategorii już w ten weekend w Australii. Pamiętajmy, że typujemy oba wyścigi World Superbike i oba rozgrywane są o godzinie 5:00 nad ranem – pierwszy w sobotę a drugi w niedzielę. Nie zapomnijcie więc wytypować obu starć!

Przepisy Ligi Typerów WSBK nie zmieniły się. Szczegóły możecie znaleźć tu: http://motogp.pl/liga-typerow/

Kliknij, aby pominąć reklamy

Najlepsi gracze w lidze WSBK mogą liczyć na upominki. Podobnie jak przed rokiem, powędrują one do najlepszej trójki typerów WSBK na koniec sezonu, po zakończeniu wszystkich rund. O tym, jakie to będą nagrody, poinformujemy wkrótce. Na pewno będą jednak będą to gadżety związane ze światem sportów motorowych.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: sdnowy

Fan sportów motorowych każdego rodzaju – w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Czyżby w tym roku można było głosować też na moto2 i moto3, i wss?

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
35 zapytań w 0,893 sek