Zobacz ofertę sklepu LOMOTO
Home / Slider / Stefan Bradl znów zawodnikiem Hondy! Tym razem Ten Kate w WSBK!

Stefan Bradl znów zawodnikiem Hondy! Tym razem Ten Kate w WSBK!

Stefan Bradl

Stefan Bradl jak zapowiedział, opuści po sezonie 2016 serię MotoGP i przeniesie się do World Superbike – we wtorek pojawiło się potwierdzenie, że Niemiec dołączy do oficjalnego zespołu Hondy – Ten Kate, gdzie będzie jeździł obok Nicky’ego Haydena, zastępując Michaela van der Marka, który ma przejść do Yamahy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Bradl spędził w MotoGP trzy lata w LCR Hondzie, będąc najlepszym debiutantem w 2012 roku. W kolejnym sezonie wywalczył jedno pole position i stanął na drugim stopniu podium na Laguna Seca. W 2015 roku przeniósł się do Forward Racing, ale w połowie sezonu był już zawodnikiem Aprilii. A włoski producent przed sezonem 2017 zdecydował się na zupełne przemeblowanie składu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: sdnowy

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 15

  1. Jeśli Melandri złapie formę z Ducati, a Bradl odżyje w SBK to będziemy mieli mocną stawkę. Lowes z Van Der Markiem, Aprilia planuje powrót. Wtedy wymienić Angelisa ( Laverty, jak w innym temacie wspominał Gregmeister ), zostawić Salvadoriego i ołki dołki.

  2. Kto mówi że Ten Kate go puścili, VDM liczył na przejście razem z hondą do motogp, ale tak jak wcześniej Rea, przeliczył się. Z yamahą ma większe szanse na walkę o mistrza, a historia pokazuje że z yamahy także jest znacznie bliżej do motogp.

  3. Ludziom z Ten Kate nie przeszkadza i zależy, żeby wypromować swojego.

    Nie ma żadnego Holendra w MotoGP ( ostatniego pamiętam Jurgena van den Goorbergha ).

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
36 zapytań w 0,825 sek