Home / WSBK / Suzuki rozstaje się ze sponsorem tytularnym

Suzuki rozstaje się ze sponsorem tytularnym

W sezonie 2014 FIXI nie będzie już tytularnych sponsorem Crescent Suzuki – zespołu, który grubą kreską zostawia za sobą miniony rok, zmieniając dotychczasowy skład na bardzo obiecujący duet Eugene Laverty – Alex Lowes.

Współpracę z marką Foreign Exchange zespół Crescent nawiązał przed sezonem 2011, startując jeszcze wyłącznie w British Superbike. Sponsor pozostał na dwa kolejne sezony, już w World Superbike, gdzie FIXI zaistniało również w nazwie. Tak było do końca sezonu 2013.

„Gdyby FIXI nie zdecydowało się zostać sponsorem tytularnym, bez wątpienia zespół Crescent Suzuki nie byłby tu, gdzie jest teraz.” – przyznał menedżer, Paul Denning. „Posiadanie FIXI na pokładzie pozwoliło zespołowi wykonać kilka kroków do przodu – staliśmy się konkurencyjnym zespołem i takim właśnie wkraczamy w 2014 rok.”

Nowy sponsor tytularny na sezon 2014 ma zostać ogłoszony w tym tygodniu – być może wraz z oficjalnym przedstawieniem partnera dla Eugene’a Laverty’ego, którym ma zostać Alex Lowes.

AUTOR: sd

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOSP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
17 zapytań w 0,818 sek