Home / WSBK / Szturm Stonera w ostatnim wolnym treningu

Szturm Stonera w ostatnim wolnym treningu

Podczas ostatniego piątkowego wolnego treningu na torze w Katarze Casey Stoner wyprzedził Daniego Perdosa.
Australijczyk pokonał okrążenie z czasem 2’03.042 wyprzedzając swojego rywala w walce o tytuł — Pedrosę — o 0,4 sekundyPodczas ostatniego piątkowego wolnego treningu na torze w Katarze Casey Stoner wyprzedził Daniego Perdosa.
Australijczyk pokonał okrążenie z czasem 2’03.042 wyprzedzając swojego rywala w walce o tytuł — Pedrosę — o 0,4 sekundy.

Zawodnik Aprilii — Alex de Angelis zakończył tę sesję z czasem tylko o 0,052 sekundy gorszym niż piastujący aktualnie tytuł mistrzowski Pedrosa. Czwarte i piąte miejsce zajęli zawodnik Fortuna Honda Hector Barbera i Jorge Lorenzo.
Za nimi uplasowali się — Andrea Dovizioso, Hirosi Aoyama, Sylvain Guintoli, Sebastian Porto Randy de Puniet, Roberto Locatelli i Anthony West.

AUTOR: Redakcja