Home / WSBK / Tom Sykes z Kawasaki do 2018 roku

Tom Sykes z Kawasaki do 2018 roku

Tom Sykes

Tom Sykes podczas ostatniej rundy World Superbike na Misano przedłużył umowę z Kawasaki. Brytyjczyk pozostanie w zespole na dwa kolejne lata, stanowiąc o jego sile wraz z Jonathanem Rea. Obaj mają dwuletnie umowy.

Kliknij, aby pominąć reklamę

Sykes ma tytuł mistrzowski, zdobyty w 2013 roku. W sumie wygrał aż 30 wyścigów, a na podium stawał 76 razy. Stał się też specjalistą od kwalifikacyjnych sesji Superpole, które wygrywał 36 razy.

Kliknij, aby pominąć reklamę

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Zdjęcie profilowe timo23

    No i znowu ten Sykes ma być numerem 2 przy Rei. Czasem sobie wygra wyścig, ale moim zdaniem marnuje potencjał tego motocykla i w jego miejsce, z chęcią zobaczył bym Chaza Daviesa, walka o mistrzowski tytuł pewnie mogłaby być bardziej zacięta.

  2. Zdjęcie profilowe timo23

    Zapowiedź rundy WSBK na torze Laguna Seca na moim blogu :)

    (…)

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
106 zapytań w 0,789 sek
Zamknij
Zapraszamy na nasz Fanpage!