Home / Slider / Triple M Racing pierwszym satelickim zespołem Hondy w WSBK

Triple M Racing pierwszym satelickim zespołem Hondy w WSBK

Zespół Triple M Racing podpisał umowę z Hondą i zostanie pierwszym zespołem satelickim w World Superbike, korzystającym z nowego sprzętu japońskiej marki. Ekipa będzie wystawiać jeden motocykl. Do tej pory Triple M jeździło w Superstock 1000 (od 2013 roku), korzystając z Kawasaki. Barw bronili Ilja Michalczyk, kończąc sezon na dziewiątym miejscu, oraz Marc Moser, który był 34.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zespół Triple M Racing jeszcze nie ogłosił, kto będzie startował w World Superbike. Ma to zrobić w najbliższych tygodniach. W kategoriach plotek trzeba traktować pojawiające się nazwisko PJ Jacobsena, który w serii World Supersport dał się poznać jako czołowy zawodnik. Główny zespół Hondy – a więc prowadzona przez holenderską ekipę Ten Kate Red Bull Honda – nabyła po sezonie Leona Camiera, który świetnie poradził sobie na testach w Jerez de la Frontera.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: worldsbk.com

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
16 zapytań w 0,758 sek