Home / WSBK / Voltcom nowym sponsorem tytularnym Crescent Suzuki

Voltcom nowym sponsorem tytularnym Crescent Suzuki

Voltcom Crescent Suzuki – tak będzie brzmieć pełna nazwa zespołu, którego barw w przyszłym sezonie będzie bronić Eugene Laverty i jego nieznany jeszcze z nazwiska partner (prawdopodobnie będzie to Alex Lowes). Voltcom Group jest jednym z dostawców energii na rynku brytyjskim. Umowa mówi na razie o jednorocznej współpracy.

„Wszyscy w Voltcom Group cieszymy się, że podejmujemy kolejny krok w stronę sponsoringu sportowego – będziemy tytularnym sponsorem zespołu Crescent Suzuki w mistrzostwach świata World Superbike. Stworzenie zespołu o odpowiednim profili da nam możliwość dotarcia do szerszej grupy istniejących i potencjalnych klientów. Z Eugenem i drugim zawodnikiem, którego poznamy wkrótce, zespół na pewno będzie parł do przodu. Jesteśmy zachwyceni, że możemy być jego częścią.” – powiedział Mark Wright, dyrektor zarządzający Voltcom Group.

Paul Denning – szef zespołu Cresent Suzuki – dodał, że już wkrótce poznamy malowanie motocykla na przyszły sezon, w nieco odmienionych barwach. Poprzednim sponsorem tytularnym zespołu była firma FIXI, która wspierała stajnię Denninga przez trzy ostatnie lata.

AUTOR: sd

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOSP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
26 zapytań w 0,717 sek