Home / Slider / Zmarł Maxime Berger

Zmarł Maxime Berger

 

Po miesiącu, spędzonym w stanie śpiączki, zmarł Maxime Berger. Były zawodnik World Superbike, mistrz klasy Superstock 600 trafił do szpitala na początku września. Lekarze informowali, że stało się to wskutek próby samobójczej. Nad całą sprawą wisiała aura tajemniczości, ponieważ rodzina byłego zawodnika oskarżała medyków o błędy w pracy, co miało przyczynić się do śpiączki. Zdaniem rodziny, próba samobójcza w ogóle nie miała miejsca.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Faktem jest natomiast, że Berger przez miesiąc pozostawał w wegetatywnym stanie i nie było z nim żadnego kontaktu. W porozumieniu ze sztabem medycznym, nie mając żadnej nadziei na poprawę sytuacji, zdecydowano wspólnie o odłączeniu Francuza od aparatury.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
24 zapytań w 0,736 sek