Home / Inne / Daniel Blin pojedzie w World Supersport 300 w Portimao

Daniel Blin pojedzie w World Supersport 300 w Portimao

Już wkrótce można spodziewać się polskiego debiutu w nowej serii World Supersport 300. Po znakomitym pokazaniu się w niemieckich mistrzostwach IDM, Daniel Blin później niż wcześniej zapowiadał, pojawi się z dziką kartą i wystartuje w rundzie w Portugalii, na torze Portimao w dniach 15-17 września.

Przypomnijmy, że World Supersport 300 to seria, posiadająca rangę mistrzostw świata, podobnie jak wyższe kategorie World Supersport oraz World Superbike, a czego nie posiada np. Superstock 1000, posiadająca „tylko” rangę mistrzostw Europy. Póki co jednak, Blina będzie można zobaczyć w telewizji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Już w najbliższą sobotę o 8 rano nasz Daniel Blin #222 będzie gościem specjalnego odcinka programu Pytanie na śniadanie w TVP2! Specjalnego, bo jubileuszowego, z okazji 15-lecia tego słynnego programu. Jego gośćmi, będą najzdolniejsi i najbardziej utalentowani 15-latkowie w naszym kraju, w tym właśnie najszybszy polski nastolatek i największa nadzieja naszych wyścigów!” – można przeczytać na profilu facebookowym zespołu Wójcik FHP Racing Team.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 12

  1. trzymamy mocno!! mam nadzieję, że Eurosport pokaże SSP 300… ostatnio pokazał :) a jak nie to sobie poradzę ;P

  2. powodzonka Daniel. Z utesknieniem czekam na Polaka w stawce Moto GP

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
36 zapytań w 1,026 sek