Home / WSS / Sheridan Morais piątym zawodnikiem PTR Hondy w sezonie 2013

Sheridan Morais piątym zawodnikiem PTR Hondy w sezonie 2013

Pochodzący z Republiki Południowej Afryki Sheridan Morais po zeszłomiesięcznych testach motocykla PTR Hondy podpisał umowę z tym zespołem na starty w sezonie 2013. Pięciokrotny zdobywca tytułów w lokalnych seriach RPA w klasach Superbike i Supersport w roku 2012 zajął świetne, szóste miejsce w klasyfikacji generalnej World Supersport. W nagrodę dołączy do takich zawodników jak David Linorter, Nacho Perez, Luca Marconi i Imre Toth. Południowoafrykańczyk ma być główną bronią PTR w walce o mistrzostwo – brytyjska stajnia traci bowiem Sama Lowesa.

„Jestem szczęśliwy, że podpisałem kontrakt z PTR Hondą, która co roku udowadnia, że jest zespołem, który każdy chciałby pokonać. Ten zespół był moim marzeniem kilka lat temu, gdy oglądałem rywalizację w World Supersport w domu. Teraz to już rzeczywistość. Nie mogę się już doczekać. Moje cele na sezon 2013 są wysokie – podobnie jak wielu innych zawodników. Po tym, jak w debiutanckim sezonie zająłem szóste miejsce, skupiam się na walce o tytuł i dojeżdżanie na miejscach dających podium w każdej rundzie.” – powiedział po podpisaniu umowy Sheridan Morais.

AUTOR: sd

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOSP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
17 zapytań w 1,478 sek