Home / Slider / WSS300, Portimao: Blin wystartuje z 20. pozycji do wyścigu

WSS300, Portimao: Blin wystartuje z 20. pozycji do wyścigu

Daniel Blin zajął 10. pozycję w pierwszej części kwalifikacji Q1 do rundy World Supersport 300 na torze Portimao, która jest jego debiutem w mistrzostwach świata. Oznacza to, że młody torunianin do wyścigu wystartuje z 20. pola (przed nim ustawi się jeszcze TOP10 tych, którzy awansowali z treningów do Q2).

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyścig odbędzie się w niedzielę o 12:05. Na żywo będzie dostępny po wykupieniu konta na worldsbk.com lub w płatnym playerze Eurosportu. Retransmisja w Eurosporcie 2 o godzinie 19:45.

Wyniki Q1: kliknij
Wyniki Q2: kliknij
Ustawienie na starcie: kliknij

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: sdnowy

Fan sportów motorowych każdego rodzaju – w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 12

  1. Dobrze jak na debiut. Gratulacje dla Daniela i powodzenia w wyścigu.

  2. No dobra, można gdzieś obejrzeć, nie płacąc za jakieś subskrypcje? :D 20 pozycja to bardzo dobra pozycja, to dokładnie środek stawki – mam jednak ogromną nadzieję, że wystartuje w tej serii w przyszłym roku na pełen etat, ewentualnie RRC :)

  3. Ale wyścig w SSP300!

    Ana Carrasco wygrywa, Daniel Blin 20., ale strata do kierowcy na 19. miejscu zbyt duża żeby walczyć o więcej.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
47 zapytań w 1,190 sek