Home / Moto2 / Moto3 / Assen TT: Aron Canet najlepszy w FP2

Assen TT: Aron Canet najlepszy w FP2

Canet

Aron Canet uzyskał pierwszy czas w drugim treningu wolnym kategorii Moto3. Pierwszą trojkę w treningu uzupełnili zawodnicy akademii VR46 Niccolo Antonelli i Nicolo Bulega. Lider klasyfikacji generalnej Brad Binder uzyskał dopiero czternasty czas okrążenia. Kontuzjowanego Jorge Navarro zastępuje Włoch Lorenzo Dall Porta.

Wyniki FP1 kategorii Moto3 przed Assen TT w Holandii:

1. Enea Bastianini ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 1m 45.331s
2. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 1m 45.610s
3. Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 1m 45.669s
4. Fabio Quartararo FRA Leopard Racing (KTM) 1m 45.858s
5. Joan Mir SPA Leopard Racing (KTM) 1m 45.993s
6. Andrea Locatelli ITA Leopard Racing (KTM) 1m 46.110s
7. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 46.394s
8. Livio Loi BEL RW Racing GP BV (Honda) 1m 46.481s
9. Romano Fenati ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 46.511s
10. Francesco Bagnaia ITA ASPAR Mahindra Team Moto3 (Mahindra) 1m 46.550s
11. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 1m 46.684s
12. John McPhee GBR Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 1m 46.723s
13. Alexis Masbou FRA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 1m 46.764s
14. Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 46.839s
15. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 46.866s
16. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 1m 46.888s
17. Juanfran Guevara SPA RBA Racing Team (KTM) 1m 46.904s
18. Jorge Martin SPA ASPAR Mahindra Team Moto3 (Mahindra) 1m 47.145s
19. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 1m 47.163s
20. Tatsuki Suzuki JPN CIP-Unicom Starker (Mahindra) 1m 47.293s
21. Khairul Idham Pawi MAL Honda Team Asia (Honda) 1m 47.473s
22. Fabio Di Giannantonio ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 1m 47.563s
23. Lorenzo Dalla Porta ITA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 1m 47.764s
24. Maria Herrera SPA MH6 Team (KTM) 1m 47.789s
25. Adam Norrodin MAL Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 1m 47.989s
26. Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 1m 48.483s
27. Darryn Binder RSA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 1m 48.976s
28. Fabio Spiranelli ITA CIP-Unicom Starker (Mahindra) 1m 49.916s
29. Danny Webb GBR Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 1m 50.261s
30. Lorenzo Petrarca ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 1m 50.351s
31. Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 50.775s
32. Stefano Valtulini ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 1m 53.374s

Kliknij, aby pominąć reklamę

Wyniki FP2 kategorii Moto3 przed Assen TT w Holandii:

1. Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 1m 43.031s
2. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 1m 43.144s
3. Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 43.202s
4. Livio Loi BEL RW Racing GP BV (Honda) 1m 43.208s
5. Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 1m 43.229s
6. Romano Fenati ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 43.265s
7. Enea Bastianini ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 1m 43.293s
8. Joan Mir SPA Leopard Racing (KTM) 1m 43.374s
9. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 1m 43.416s
10. Francesco Bagnaia ITA ASPAR Mahindra Team Moto3 (Mahindra) 1m 43.464s
11. Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 43.468s
12. Juanfran Guevara SPA RBA Racing Team (KTM) 1m 43.561s
13. Fabio Di Giannantonio ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 1m 43.579s
14. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 43.612s
15. John McPhee GBR Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 1m 43.618s
16. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 43.726s
17. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 1m 43.927s
18. Fabio Quartararo FRA Leopard Racing (KTM) 1m 44.177s
19. Darryn Binder RSA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 1m 44.183s
20. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 1m 44.376s
21. Khairul Idham Pawi MAL Honda Team Asia (Honda) 1m 44.435s
22. Lorenzo Dalla Porta ITA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 1m 44.508s
23. Adam Norrodin MAL Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 1m 44.545s
24. Maria Herrera SPA MH6 Team (KTM) 1m 44.717s
25. Alexis Masbou FRA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 1m 44.853s
26. Jorge Martin SPA ASPAR Mahindra Team Moto3 (Mahindra) 1m 44.907s
27. Tatsuki Suzuki JPN CIP-Unicom Starker (Mahindra) 1m 44.965s
28. Andrea Locatelli ITA Leopard Racing (KTM) 1m 45.220s
29. Stefano Valtulini ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 1m 45.432s
30. Lorenzo Petrarca ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 1m 46.116s
31. Danny Webb GBR Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 1m 46.125s
32. Fabio Spiranelli ITA CIP-Unicom Starker (Mahindra) 1m 46.494s

Kliknij, aby pominąć reklamę

źródło: crash.net

AUTOR: Dominik Zajączkowski

Zdjęcie profilowe Dominik Zajączkowski

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
38 zapytań w 0,847 sek
Zamknij
Zapraszamy na nasz Fanpage!