Home / Moto2 / Moto3 / GP Japonii: Ogromne opóźnienie rozgrzewki Moto3 – Fenati najszybszy

GP Japonii: Ogromne opóźnienie rozgrzewki Moto3 – Fenati najszybszy

Aż dwie godziny trzeba było czekać na restart sesji Warm-up w Moto3. Dzień wyścigowy w Japonii rozpoczął się bez deszczu, ale pojawił się on nad torem później. Dodatkowo, nawierzchnia toru została zabrudzona olejem z motocykla Andrei Migno, przez co służby porządkowe musiały uporać się z posprzątaniem po wywieszeniu czerwonej flagi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Gdy już w końcu wznowiono jazdę, najlepszy czas miał Romano Fenati. Drugi był Phillip Oettl, wolniejszy o zaledwie 0.1s. Adam Norrodin uzyskał trzeci wynik, ale gorszy już grubo ponad jedną sekundę. Joan Mir, który może zapewnić sobie tytuł już dziś, był dopiero 17. Start wyścigu Moto3 (13 okrążeń) został przesunięty na godzinę 4:55. Moto2 (15 okrążeń) rozpocznie się o 6:00, a MotoGP (dystans bez zmian) już zgodnie z planem: o 7:00.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
17 zapytań w 0,749 sek