Home / Moto2 / Moto3 / GP Malezji: Alex Marquez najlepszy w piątek w Moto2

GP Malezji: Alex Marquez najlepszy w piątek w Moto2

Dwukrotnie w piątkowych treningach najszybszym zawodnikiem kategorii Moto2 był Alex Marquez. Poza Hiszpanem, jedynym zawodnikiem który zszedł poniżej 1min06s był Fabio Quartararo.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyniki FP2 w Moto2 przed GP Malezji na Sepang:

 

  1. Alex Marquez SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 06.928s
  2. Fabio Quartararo FRA MB Conveyors – Speed Up (Speed Up) 2m 06.958s
  3. Luca Marini ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 2m 07.089s
  4. Francesco Bagnaia ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 2m 07.106s
  5. Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 07.107s
  6. Sam Lowes GBR Swiss Innovative Investors (KTM) 2m 07.315s
  7. Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 07.551s
  8. Lorenzo Baldassarri ITA Pons HP40 (Kalex) 2m 07.605s
  9. Remy Gardner AUS Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 07.644s
  10. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 07.685s
  11. Augusto Fernandez SPA Pons HP40 (Kalex) 2m 07.797s
  12. Jorge Navarro SPA Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 2m 07.808s
  13. Marcel Schrotter GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 07.819s
  14. Tetsuta Nagashima JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 07.991s
  15. Iker Lecuona SPA Swiss Innovative Investors (KTM) 2m 08.128s
  16. Joe Roberts USA NTS RW Racing GP (NTS) 2m 08.171s
  17. Andrea Locatelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 08.237s
  18. Xavi Vierge SPA Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 08.250s
  19. Jesko Raffin SWI SAG Team (Kalex) 2m 08.632s
  20. Simone Corsi ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 2m 08.663s
  21. Joan Mir SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 08.732s
  22. Steven Odendaal RSA NTS RW Racing GP (NTS) 2m 08.826s
  23. Niki Tuuli FIN Petronas Sprinta Racing (Kalex) 2m 09.013s
  24. Edgar Pons SPA MB Conveyors – Speed Up (Speed Up) 2m 09.120s
  25. Khairul Idham Pawi MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 09.184s
  26. Dominique Aegerter SWI Kiefer Racing (KTM) 2m 09.507s
  27. Jules Danilo FRA Nashi Argan SAG Team (Kalex) 2m 09.538s
  28. Dimas Ekky Pratama IDN Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 09.665s
  29. Isaac Viñales SPA Forward Racing Team (Suter) 2m 10.949s
  30. Federico Fuligni ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 2m 11.055s
  31. Xavi Cardelus AND Marinelli Snipers Team (Kalex) 2m 12.217s
  32. Rafid Topan Sucipto MAL Forward Racing Team (Suter) 2m 13.167s
Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyniki FP1 w Moto2 przed GP Malezji na Sepang:

  1. Alex Marquez SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 08.351s
  2. Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 08.565s
  3. Francesco Bagnaia ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 2m 08.575s
  4. Luca Marini ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 2m 08.666s
  5. Iker Lecuona SPA Swiss Innovative Investors (KTM) 2m 08.724s
  6. Lorenzo Baldassarri ITA Pons HP40 (Kalex) 2m 08.754s
  7. Remy Gardner AUS Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 08.918s
  8. Tetsuta Nagashima JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 08.996s
  9. Augusto Fernandez SPA Pons HP40 (Kalex) 2m 09.094s
  10. Jesko Raffin SWI SAG Team (Kalex) 2m 09.227s
  11. Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 09.267s
  12. Marcel Schrotter GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 09.303s
  13. Fabio Quartararo FRA MB Conveyors – Speed Up (Speed Up) 2m 09.307s
  14. Sam Lowes GBR Swiss Innovative Investors (KTM) 2m 09.376s
  15. Jorge Navarro SPA Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 2m 09.508s
  16. Dominique Aegerter SWI Kiefer Racing (KTM) 2m 09.743s
  17. Joan Mir SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 09.745s
  18. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 09.780s
  19. Khairul Idham Pawi MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 09.831s
  20. Steven Odendaal RSA NTS RW Racing GP (NTS) 2m 10.357s
  21. Xavi Vierge SPA Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 10.419s
  22. Andrea Locatelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 10.542s
  23. Niki Tuuli FIN Petronas Sprinta Racing (Kalex) 2m 10.759s
  24. Simone Corsi ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 2m 10.849s
  25. Jules Danilo FRA Nashi Argan SAG Team (Kalex) 2m 11.190s
  26. Edgar Pons SPA MB Conveyors – Speed Up (Speed Up) 2m 11.251s
  27. Joe Roberts USA NTS RW Racing GP (NTS) 2m 11.309s
  28. Isaac Viñales SPA Forward Racing Team (Suter) 2m 11.542s
  29. Dimas Ekky Pratama IDN Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 11.598s
  30. Xavi Cardelus AND Marinelli Snipers Team (Kalex) 2m 13.784s
  31. Federico Fuligni ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 2m 13.886s
  32. Rafid Topan Sucipto MAL Forward Racing Team (Suter) 2m 15.654s

Źródło: crash.net

 

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
83 zapytań w 0,766 sek