Home / Moto2 / Moto3 / GP Walencji: Guevara najszybszy w sobotni poranek

GP Walencji: Guevara najszybszy w sobotni poranek

Juanfran Guevara

W trzecim treningu najniższej kategorii, podobnie jak w FP1, najlepszy czas na okrążeniu uzyskał Juanfran Guevara. W najszybszej trójce znaleźli się także: Aron Canet i Brad Binder. Najszybszy wczorajszego dnia Enea Bastianini FP3 zakończył na 16. pozycji.

Kliknij, aby pominąć reklamę

Wyniki FP3 kategorii Moto3 przed GP Walencji na torze Ricardo Tormo:

1. Juanfran Guevara SPA RBA Racing Team (KTM) 1m 39.824s 
2. Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 1m 39.858s 
3. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 39.909s 
4. Fabio Quartararo FRA Leopard Racing (KTM) 1m 39.928s 
5. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 1m 39.965s 
6. Joan Mir SPA Leopard Racing (KTM) 1m 39.974s 
7. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 1m 40.006s 

8. Jorge Martin SPA Pull & Bear Aspar Mahindra Team (Mahindra) 1m 40.009s 
9. Francesco Bagnaia ITA Pull & Bear Aspar Mahindra Team (Mahindra) 1m 40.037s
10. Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 40.079s
11. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 40.102s
12. Marcos Ramirez SPA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 1m 40.181s
13. Livio Loi BEL RW Racing GP BV (Honda) 1m 40.201s 
14. Andrea Locatelli ITA Leopard Racing (KTM) 1m 40.251s 
15. Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 1m 40.253s
16. Enea Bastianini ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 1m 40.285s
17. Vicente Perez SPA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 1m 40.303s
18. Raul Fernandez SPA MH6 Team (KTM) 1m 40.378s
19. Karel Hanika CZE Freundenberg Racing Team (KTM) 1m 40.403s
20. Darryn Binder RSA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 1m 40.446s
21. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 1m 40.484s
22. Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 40.518s
23. Lorenzo Dalla Porta ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 40.545s
24. Hiroki Ono JPN Honda Team Asia (Honda) 1m 40.551s
25. Fabio Di Giannantonio ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 1m 40.617s
26. Albert Arenas SPA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 1m 40.622s
27. Jorge Navarro SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 1m 40.663s
28. Tatsuki Suzuki JPN CIP-Unicom Starker (Mahindra) 1m 40.709s
29. Adam Norrodin MAL Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 1m 40.720s
30. Khairul Idham Pawi MAL Honda Team Asia (Honda) 1m 41.014s
31. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 1m 41.084s
32. Daniel Saez SPA GA Competicion (KTM) 1m 41.293s
33. Lorenzo Petrarca ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 1m 42.409s
34. Enzo Boulom FRA CIP-Unicom Starker (Mahindra) 1m 42.622s
35. Stefano Valtulini ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 1m 43.235s 
Kliknij, aby pominąć reklamę
źródło: crash.net

AUTOR: W.K.

Zdjęcie profilowe W.K.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
38 zapytań w 1,130 sek
Zamknij
Zapraszamy na nasz Fanpage!