Home / Moto2 / Moto3 / Prezentacja Sky Racing Team VR46 odbyła się w… X-Factor

Prezentacja Sky Racing Team VR46 odbyła się w… X-Factor

sky-vr46

Podczas wczorajszego finałowego odcinka popularnego talent-show, włoskiej wersji programu X-Factor, odbyła się oficjalna prezentacja teamu SKY VR46. Program jest nadawany przez tytularnego sponsora zespołu, telewizję Sky Uno. Zaprezentowano nowe motocykle kategorii Moto2 i Moto3 oraz wszystkich zawodników: Nicolo Bulega, Andrea Migno, Francesco Bagnaia i Stefano Manzi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W 2017 roku zespół Sky będzie kontynuował swoją przygodę z Moto3, razem z Nicolo Bulegą i Andrea Migno na KTM’ach. Oprócz tego, team zaliczy debiut w klasie pośredniej. Na motocyklach kategorii Moto2 przygotowanych przez Kalexa zasiądą Francesco Bagnaia i Stefano Manzi. Na wyścigowych sprzętach pojawiły się nowe grafiki, a malowania inspirowane są wczesnymi latami 90-tymi.

sky-vr46-2

Kolejny sezon SKY VR46 zapowiada się udanie pod względem sponsorskim dla ekipy. Wszyscy pokładają nadzieję w tych zawodnikach i wierzą, że Ci zawodnicy to kolejne pokolenie włoskich zawodników stających na podium. Od 2017 roku zespół będzie wspierany przez firmę Oakley, który będzie głównym partnerem razem ze SKY TV. Do listy sponsorów od nowego sezonu dopisał się także Monster Energy. Poza tym zespół jest wspierany przez AGV i Dainese od 2014 roku.

sky-vr46-3

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motogp.com

 

AUTOR: Kuba Owsianowski

komentarzy 7

  1. Stefano Manzi – kto to jest? Dlaczego Rossi na niego postawił? Ktoś coś o nim wie?

  2. Myślisz Paweł że ten jeden występ na Silverstone zdecydował o tym że Vale na niego postawił ? Jego występy w 2015 i 2016 to raczej nie tak dobre pozycje. To 4 miejsce to był taki jednorazowy wynik. Musi być coś co skłoniło VR by na niego postawić. Masz może jakieś wiadomości z innych źródeł które by ten wybór uzasadniały ?

    PS. teraz młode chłopaki tak się ubierają. Nie bądź starym pierdzielem i się nie czepiaj bo naślę na ciebie Jacykowa i on Ci to wszystko „dogłębnie” wytłumaczy :-))

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
30 zapytań w 0,935 sek