Home / Moto2 / Moto3 / Remy Gardner złamał obie nogi!

Remy Gardner złamał obie nogi!

Ogromny pech dopadł Remy’ego Gardnera. Zawodnik zespołu Tech3 Racing w Moto2 przewrócił się na treningu motocrossowym i złamał obie nogi. Oczywiście jego start jest najbliższym GP Hiszpanii już w ten weekend jest wykluczony. Gardnera zastąpi Hector Garzo.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Ucierpiało również jedno z kolan Gardnera. Na razie nie wiadomo, ile potrwa przerwa w startach. Sytuację oceniać będzie d. Xavier Mir ze szpitala Dexeus Clinica w Barcelonie. Zastępca Gardnera – Hector Garzo – nie jest debiutantem w stawce Moto2. Ma 19 lat i rok temu zastępował Xaviego Vierge w Niemczech, jednak wyścigu nie ukończył. Obecnie jeździ w CEV Moto2.

Fot. Tech3 Racing Team

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Niedobrze jak się kierowcy łamią na treningach. Oczywiście nie to że nie powinni trenować, bo równie dobrze mogliby mieć zakaz krojenia sałatki w kuchni żeby się nie pociąć (Crutchlow z zeszłego roku) albo wchodzić na szklany stolik (Rossi w 2009r.), ale jednak niedobrze słyszeć że kogoś nie będzie z powodu kontuzji odniesionej poza torem. Oby Gardner i Aegerter wrócili szybko do zdrowia.

    • Ewentualnie powinni mieć zakaz rozbijania szyby w swoim aucie, jak Andrea Iannone w 2016? :D

      Szkoda Gardnera, liczę, że w przyszłości może być w czołówce Moto2. Młody, na słabym Mistralu Tech3, kto wie?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
45 zapytań w 0,899 sek