Home / Moto2 / Moto3 / Rodzina Luisa Saloma dziękuje za wsparcie

Rodzina Luisa Saloma dziękuje za wsparcie

AU1448107

Członkowie rodziny Luisa Saloma wydali oświadczenie, w którym dziękują wszystkim za wsparcie, okazane po wypadku i śmierci hiszpańskiego zawodnika, który zginął w piątek, po zdarzeniu w drugiej sesji treningowej. Treść oświadczenia poniżej.

„Rodzina Luisa Saloma chciałaby wyrazić swoją wdzięczność za składane kondolencje i solidarność, jaką otrzymaliśmy od kolegów Luisa z toru, członków zespołu, osób na padoku, przyjaciół, sportowców i fanów.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Chcemy też podziękować całemu sztabowi medycznego i osobom, które zajęły się Luisem po wypadku, robiąc wszystko, by zatrzymać go między nami. W tym trudnym czasie prosimy o zrozumienie i prosimy o uszanowanie naszej prywatności.”

„Informacje na temat pogrzebu, który odbędzie się w Palma de Mallorca, zostaną ogłoszone wkrótce, więc wszyscy będą mogli po raz ostatni pożegnać się z Luisem.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: sdnowy

Fan sportów motorowych każdego rodzaju – w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
66 zapytań w 0,982 sek