Home / Slider / Rossi komplementuje McGuinness’a za ostatnie Senior TT

Rossi komplementuje McGuinness’a za ostatnie Senior TT

mcrossi

Dwie legendy, Valentino Rossi z MotoGP oraz John McGuinness z TT. Dwóch fantastycznych zawodników szanujących się i czujących podziw dla wzajemnych sportowych dokonań wymieniają się żartami po tym jak #46 skomentował na Twitterze wyczyn John’a  z ostatniego TT. 

Chodzi oczywiście za pierwsze okrążenie Senior TT na którym McGuinness pobił rekord okrążenia i które faktycznie dało mu wygraną. Komentarz Vale? „John ma wielkie jaja” :)

Kliknij, aby pominąć reklamy

Rossi został fanem TT po wizycie na Wyspie Man w 2009 roku gdzie miał okazję przejechał nawet okrążenie honorowe. Zasugerował nawet 23’krotnemu zwycięzcy TT, że jego okrążenie mogło by być szybsze gdyby nie nerwowy moment na wyjściu przy Ginger Hall!

rossitt

Obie legendy miały okazję spotkać się ponownie podczas ostatniego Goodwood Festival. Plotki sugerują, że dziewięciokrotny mistrz świata chce w tym roku wygospodarować trochę wolnego czasu aby powrócić na Wyspę Man

Jeżeli ktoś jeszcze nie widział jeszcze przejazdu John’a ma teraz okazję nadrobić zaległości

 

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Olek

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
23 zapytań w 0,702 sek