Home / Slider / Tragiczna środa na Tourist Trophy – nie żyje także Alan Bonner

Tragiczna środa na Tourist Trophy – nie żyje także Alan Bonner

Już trzech zawodników poniosło śmierć w wyniku wypadków w tegorocznej edycji Isle of Man TT. Tym ostatnim jest Alan Bonner – 33-letni Irlandczyk, który zginął po wypadku w sesji kwalifikacyjnej do wyścigu Senior TT, mającego zakończyć w piątek całą imprezę na Wyspie Man.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Alan Bonner przewrócił się na 33th Milestone. W wyścigach na Wyspie Man zadebiutował w 2014 roku. Jego najlepszą pozycją było 15. miejsce w Senior TT w 2015 roku. W tym roku zdążył wystartować w wyścigu Superbike TT, gdzie zajął 28. miejsce, a potem dziś rano w Superstock TT, zajmując 30. lokatę. Do niego należy najlepszy czas okrążenia dla zawodników z Irlandii.

Przypomnijmy, że najpierw w wyniku niedzielnego upadku, po kilkudniowej walce o życie zmarł we wtorek Davey Lambert. W środę natomiast przewrócił się i zginął Jochem van den Hoek.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
16 zapytań w 0,765 sek