Home / Artykuły / Bonusy bukmacherskie w 2022 r. – co możesz zgarnąć na start gry?

Bonusy bukmacherskie w 2022 r. – co możesz zgarnąć na start gry?

Niesłabnąca popularność zakładów bukmacherskich w Polsce sprawia, że rynek jest w wymiarze bardzo konkurencyjny. Gracze uzyskują dostęp do nie tylko coraz szerszej oferty dyscyplin, rodzajów typów, atrakcyjnych kursów i licznych promocji, ale i zyskują możliwość typowania w sposób maksymalnie bezpieczny i to nawet z poziomu aplikacji mobilnych. Jeśli jesteś już doświadczonym typerem, ale myślisz o nowych wyzwaniach, lub jeszcze nie grałeś, ale chciałbyś spróbować swoich sił w obstawianiu, to z pewnością powinieneś zapoznać się także oferowanymi bonusami bukmacherskimi, które stanowią fajne wsparcie na start swojej gry u danego buka. Na jakie bukmacherskie bonusy możesz liczyć w 2022 r.?

Wybór najlepszego bukmachera – bonusy i nie tylko

Rozpoczęcie gry u danego bukmachera nie powinno się sprowadzać jedynie do wyboru oferujących najwyższe kwoty bonusów, bo też często zdarza się, że im wyższa kwota, tym trudniejsze warunki do spełnienia, żeby je zgarnąć. Dlatego do poszukiwań najlepszego dla siebie bukmachera w zakresie bonusów bukmacherskich należy podejść całościowo, analizując wszystkie istotne dla graczy kwestie. Po pierwsze, warto swoją uwagę skierować na legalnych bukmacherów. To gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo naszych danych i płatności. Po drugie, warto przy tym wyborze kierować się też ofertą dyscyplin i różnych poziomów rozgrywkowych, żeby móc korzystać z bonusów w ramach sportów, które nas interesują, nawet tych najbardziej niszowych. Po trzecie, dobrze jest przeanalizować ofertę dostępnych zakładów i typów, żeby móc obstawiać różnorodnie. Czy istnieje taki bukmacher, który spełnia te warunki, a przy tym oferuje topowe bukmacherskie bonusy? Sprawdź Fortunę!

Zakłady bukmacherskie i bonusy do zgarnięcia – nasz subiektywny wybór

Fortuna, jako jeden z topowych polskich legalnych bukmacherów, oferuje graczom dostęp do jednej z ciekawszych ofert bonusów bukmacherskich w 2022 r. Świadczą o tym nie tylko liczne niezależne rankingi ekspercie, ale i opinie samych typerów. Na co obecnie możesz liczyć na start typowania z Fortuną?

  • na dobry start – bonus bukmacherski bez depozytu, który za rejestrację pozwala uzyskać 20 zł na grę. Środki można obstawiać dowolnie, a wygrane natychmiast trafiają na konto gracza, oczywiście po potrąceniu należnych podatków;
  • na pierwszy zakład – obstaw nawet 600 zł bez ryzyka utraty środków w przypadku niepowodzenia, a postawione środki trafią na Twoje konto gracza do dalszej gry;
  • na dalszą grę – bukmacherski bonus od drugiego depozytu pozwalający zgarnąć nawet 200 zł (do 50% wartości drugiej wpłaty na konto gracza). Co ważne, nie trzeba spełniać żadnych innych dodatkowych warunków!

 

Bonusy bukmacherskie – na co szczególnie warto zwrócić uwagę

Z pewnością oferta Fortuny w zakresie bukmacherskich bonusów bez depozytu i nie tylko pozwala zwłaszcza nowym graczom bardzo bezpiecznie wejść w świat zakładów bukmacherskich. Z kolei doświadczeni typerzy, którzy dotychczas nie obstawiali z Fortuną mają okazję na zapoznanie się z ofertą i szerokie porównanie dostępnych opcji. Co warte podkreślenia, wszystkie oferowane bonusy bukmacherskie charakteryzują maksymalnie proste zasady i warunki wypłacenia bonusowych środków. Warto na to zwrócić uwagę, zwłaszcza w porównaniu z innymi operatorami, wśród których zdarzają się wyższe bonusy, jednak wymagające dodatkowych, czasem uciążliwych działań. Dlatego przed skorzystaniem z bukmacherskiego bonusu należy też dokładnie zaznajomić się z jego regulaminem, żeby zyskać pewność prostych i uczciwych zasad gry.

Źródło: art. sponsorowany

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
157 zapytań w 1,382 sek