Home / Artykuły / Catering dietetyczny – dieta z dostawą do domu

Catering dietetyczny – dieta z dostawą do domu

Wszyscy chcielibyśmy jeść zdrowo i smacznie. Niestety, wielu osobom w codziennym biegu po prostu brakuje czasu na samodzielne przygotowywanie pełnowartościowych posiłków bogatych w składniki odżywcze. Wracając wieczorem do domu lub jedząc obiad podczas przerwy w pracy, często jesteśmy zmuszeni do spożywania kiepskiej jakości, odgrzewanych posiłków. Jest jednak alternatywa. Rozwiązaniem może być catering dietetyczny!

Chcesz być fit? Catering dietetyczny jest dla Ciebie!

Przede wszystkim warto odpowiedzieć na pytanie, dla kogo w ogóle jest przeznaczona dieta pudełkowa? Najprościej byłoby oczywiście odpowiedzieć: dla wszystkich! Badania pokazują jednak, że około 60% wszystkich korzystających z tego rozwiązania stanowią osoby odchudzające się i chcące być fit. Catering dietetyczny to zatem znakomita propozycja dla osób, które poprzez odpowiednią dietę chciałyby zrzucić zbędne kilogramy, ale zwyczajnie nie mają czasu na przygotowanie samodzielnie posiłków, które im to ułatwią.

Nie da się ukryć, że plan żywieniowy opracowany przez profesjonalnego dietetyka i posiłki przygotowywane przez szefa kuchni umożliwiają wygodne i stosunkowo szybkie schudnięcie – oczywiście zakładając, że poza posiłkami nie będziemy podjadać. Fit catering będzie jednak dobrą opcją także dla osób chcących przybrać na wadze i zbudować masę mięśniową – swoje cele trzeba tylko przekazać dostawcy, takiemu jak BeDietCatering.

Dieta pudełkowa – Poznań, Wrocław czy Warszawa?

Jeszcze jakiś czas temu catering dietetyczny kojarzyliśmy głównie z Warszawą. Obecnie jednak praktycznie cała Polska jest obszarem, na którym dużą popularnością cieszy się dieta pudełkowa. Poznań, Wrocław, Kraków, a także wiele innych, mniejszych miast i miejscowości może korzystać z oferty ogólnokrajowych dostawców posiłków. Jeśli chcesz sprawdzić, czy w Twojej miejscowości również działa fit catering, zapoznaj się z ofertą BeDietCatering na bedietcatering.pl. To jeden z największych dostawców, który działa w ponad 2000 miast w całym kraju.

Jak działa dieta pudełkowa? Po pierwszej konsultacji, rozpoznaniu Twoich potrzeb żywieniowych i przyzwyczajeń oraz wybraniu oferty, dostawca codziennie przez określony czas dostarcza pod Twoje drzwi zestaw posiłków na cały dzień. Dzięki temu na śniadanie, drugie śniadanie obiad i kolację możesz jeść różnorodne i pełnowartościowe posiłki – niezależnie od tego, czy przebywasz w domu, czy w pracy.

Dieta pudełkowa z BeDietCatering

Obecnie dieta pudełkowa jest tak popularna, że bez problemu znajdziesz w swoim mieście firmę, która dostarczy Ci smaczne posiłki bogate w składniki odżywcze – mięsne, wegetariańskie czy bezglutenowe. Przykładem takiego dostawcy może być wspomniana wcześniej firma BeDietCatering, która działa na terenie całej Polski.

Jak sprawdzić, czy firma działa w Twoim mieście? Odwiedź stronę www.bedietcatering.pl, a następnie skorzystaj z wyszukiwarki, wpisz swoje miast – na przykład bedietcatering.pl/wroclaw/ – i złóż zamówienie! Pierwszy krok do zmiany nawyków żywieniowych już za Tobą!

Źródło: inf. prasowy

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 1,265 sek