Home / Artykuły / Co warto kupić na poświątecznych wyprzedażach?

Co warto kupić na poświątecznych wyprzedażach?

Święta, święta i po świętach. Kiedy najedliśmy się już dwunastoma potrawami, otworzyliśmy wszystkie prezenty, wróciliśmy z pasterki i obejrzeliśmy powtórkę Kevina samego w domu, pora wrócić do codziennej rutyny. Jeśli zostało nam coś jeszcze w portfelu, to warto przejrzeć oferty ulubionych sklepów, które często w wyprzedażach poświątecznych przeceniają masę przydatnych produktów. Oto krótki poradnik na temat spóźnionych prezentów w świetnych cenach – motoryzacyjnych i nie tylko!

Święta, święta i po świętach. Kiedy najedliśmy się już dwunastoma potrawami, otworzyliśmy wszystkie prezenty, wróciliśmy z pasterki i obejrzeliśmy powtórkę Kevina samego w domu, pora wrócić do codziennej rutyny. Jeśli zostało nam coś jeszcze w portfelu, to warto przejrzeć oferty ulubionych sklepów, które często w wyprzedażach poświątecznych przeceniają masę przydatnych produktów. Oto krótki poradnik na temat spóźnionych prezentów w świetnych cenach  – motoryzacyjnych i nie tylko!

Uzupełnij sobie szafę

Chociaż wielu z nas może uważać, że jedna para jeansów równie dobrze starczy i na całe życie, to raz na jakiś czas trzeba wypełnić nieco swoją garderobę. Wyprzedaże po świętach Bożego Narodzenia to świetny moment na zakupienie ubrań na kolejny rok po naprawdę przystępnych cenach. Chociaż sklepy najczęściej chwalą się obniżką cen w pierwszej połowie grudnia, aby skusić jak najwięcej osób na zakupienie swetra lub butów na prezent, to niedługo po Wigilii znaleźć można równie, jeśli i nie bardziej nęcące promocje. Ostatnie tygodnie pokazują, że pogoda może być bezlitosna i trzeba przygotować się na możliwość naprawdę chłodnych dni. Wyprzedaże poświąteczne będą więc genialną okazję na zaopatrzenie się porządną, zimową kurtkę lub płaszcz. Warto też dobrać do tego przydatne dodatki – męskie szaliki, czapki i rękawiczki kupione za pół ceny regularnej grzeją jeszcze lepiej.  

Elektronika w rekordowo niskich cenach

Nie wszyscy mogą o tym wiedzieć, ale elektronikę najbardziej opłaca się kupować w okolicach końcówki grudnia i początku stycznia – statystycznie jest wtedy najtańsza. Dobrze jest więc wykorzystać świąteczną wyprzedaż do wymienienia potrzebnego sprzętu, zakupienia nowego, praktycznego gadżetu lub spełnienia swojej mniej odpowiedzialnej zachcianki. Jeśli myślałeś o więc wyposażeniu swojego auta w kamerę samochodową lub adapter bluetooth, to niedługo nastąpi do tego wyborna okazja. Będzie to też bardzo dobry moment na wymianę telefonu na nowszy model lub zakupienie pomniejszej elektroniki takiej jak powerbank czy słuchawki bezprzewodowe. Każdy zapalony gracz powinien za to zaraz po świętach rozglądać się za swoją wymarzoną konsolą lub, jeśli tak się składa, że znalazł ją pod choinką, dokupić dodatkowy kontroler lub stację do ich ładowania.

Dla młodych ciałem lub duchem – zabawki

Jeśli jesteś rodzicem możesz mieć już zdecydowanie dość patrzenia na lalki, figurki superbohaterów czy klocki LEGO, ale tak się składa, że zaraz po świętach również można je znaleźć w obniżonych cenach. Możesz chcieć rozpieścić swojego malucha lub wykorzystać tę okazję na zakup prezentu urodzinowego bądź imieninowego, jeśli akurat się zbliżają. Jeśli lubisz patrzeć w przyszłość, to równie dobrze możesz kupić wtedy prezent już na przyszłe święta, jest to jednak ryzykowny zabieg, bo kto wie, czy do tego czasu pociecha nie uzna, że wyrosła już z zabawek. Możesz też uradować małego chłopca żyjącego we wnętrzu własnej duszy i podarować sobie samemu wymarzony model samochodu, który tak bardzo chciałeś w dzieciństwie – w końcu kto powiedział, że zabawki są tylko dla dzieci?

Źródło: art. sponsorowany

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.
Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
134 zapytań w 1,183 sek