Home / Artykuły / Coraz więcej nowych samochodów jest dostępnych od ręki

Coraz więcej nowych samochodów jest dostępnych od ręki

Decyzja o zakupie nowego samochodu jest łatwa… tylko z pozoru! Najłatwiej doradzać, kiedy stoimy z boku lub sprawdzamy oferty, siedząc na kanapie w domu. Gdy jednak nadchodzi chwila prawdy i moment wyboru, nie potrafimy wybrać modelu samochodu. Wirują nam przed oczami różne pojazdy i już sami nie wiemy, czego właściwie szukamy i czego w ogóle chcemy! Wszystko utrudnia też fakt, że długo się czeka na odbiór nowych aut… Czas oczekiwania wynosić może wiele miesięcy, jeśli więc jesteś już całkowicie pewny, to zapytaj dealera o Volvo dostępne od ręki!

Volvo dostępne od ręki – Co to tak właściwie znaczy?

Znalazłeś idealne Volvo dostępne od ręki? Oferta bardzo Cię kusi, a auto kręci? Im dłużej zwlekasz, tym większe masz chęci? Sprawa jest prosta – Volvo jest nowoczesne i prestiżowe, bardzo bezpieczne i komfortowe. Mając szansę na Volvo dostępne od ręki, nie warto zatem zbyt długo zwlekać, bo… szybko znajdzie się ktoś chętny, a Tobie przyjdzie czekać na auto wiele miesięcy!

Kupując nowe auto, trzeba mieć na uwadze, że na odbiór niektórych pojazdów czeka się miesiącami. Zwłaszcza jeśli kupujemy nowy samochód indywidualnie skonfigurowany. Są jednak wyjątki, gdyż niektóre modele są łatwiej dostępne i można je kupić niemal od razu! Do tego też zachęcają nas często dealerzy w salonach i doradcy, by posłuchać ich rady i po prostu sprawdzić, jakie auta i konkretne modele są akurat dostępne. Czekasz teraz na haczyk na ofercie? Jeden malutki oczywiście będzie… Jeśli bowiem zależy Ci na czasie, bardzo często zdarza się, że trzeba pójść na mniejszy lub większy kompromis – na przykład w kwestii ceny, koloru czy wyposażenia, ale w zasadzie, co masz do stracenia? Zrezygnujesz z wymarzonego modelu, tylko ze względu na kolor lakieru? Zastanów się dobrze, bo gra jest warta świeczki! To znakomita szansa, aby skrócić sobie znacznie czas oczekiwania. Na Volvo dostępne od ręki poczekasz zaledwie kilka tygodni, zamiast kilku miesięcy!

Volvo dostępne od ręki wyposażone jest w innowacyjne systemy!

Nowe Volvo dostępne od ręki wyposażone jest w innowacyjne rozwiązania i przydatne systemy wspomagające, które mają na celu wspierać kierowcę oraz zapobiegać wypadkom na drodze. Są to między innymi:

  • Układ automatycznego hamowania, który najpierw informuje kierowcę o przeszkodzie na drodze, a następnie uruchamia system automatycznego hamowania, aby uniknąć zderzenia lub też złagodzić skutki uderzenia,
  • Radar kompatybilny z kamerą, który nawet w zupełnej ciemności, przy światłach mijania i przy bardzo słabej widoczności wykrywa duże zwierzęta, rowerzystów i pieszych,
  • System rozpoznający znaki drogowe, którego głównym zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa i informowanie kierowcy o ograniczeniach prędkości,
  • Inteligentny tempomat, który utrzymuje stałą prędkość i zachowuje bezpieczną odległość od pojazdu znajdującego się przed nami,
  • Układ utrzymujący auto na właściwym pasie na drodze,
  • Funkcję ostrzegającą o dekoncentracji kierowcy,
  • System monitorujący martwe pole,
  • Układ ułatwiający parkowanie,
  • System pomagający zmieniać pas ruchu.

Dzięki inteligentnym systemom wspomagającym kierowcy często są w stanie zareagować w porę i ominąć przeszkody znajdujące się na drodze. Z tego też względu coraz więcej najnowszych układów wspomagających znajduje się w standardowym wyposażeniu Volvo. Jednak zawsze warto zapytać również o opcje dodatkowe, które jeszcze bardziej zwiększają nasze bezpieczeństwo, komfort i wygodę.

Źródło: art. sponsorowany

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
154 zapytań w 1,026 sek