Home / Artykuły / Gdzie znaleźć najlepszego bukmachera?

Gdzie znaleźć najlepszego bukmachera?

Zakłady bukmacherskie to świetna rozrywka, która nie tylko podniesie temperaturę każdego wydarzenia sportowego, ale może też być okazją do wzbogacenia się. Jak jednak znaleźć najlepszego bukmachera, który zapewni ciekawą grę i okazałe wygrane?

Obstawianie może być znakomitą zabawą, jednak wiąże się też z odpowiedzialnością. Zanim założymy konto u bukmachera, warto dowiedzieć się więcej na temat tajników zakładów bukmacherskich.

Grajmy odpowiedzialnie

Zacznijmy od najważniejszych kwestii. Gra u bukmachera w Polsce dozwolona jest wyłącznie dla osób, które ukończyły osiemnasty rok życia. Po zmianach wprowadzonych przez Ministerstwo Finansów, w kraju mogą legalnie działać tylko te firmy, które uzyskały specjalną licencję na prowadzenie zakładów w Polsce. Rejestrując się u bukmachera online, konieczne będzie przesłanie skanu dowodu osobistego, który potwierdzi naszą tożsamość. Nie zapominajmy też, że choć w postaci wirtualnej, gramy na prawdziwe pieniądze i istnieje ryzyko, że je stracimy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat odpowiedzialnej gry, tutaj czytaj więcej.

Promocje dla nowych graczy

Mimo państwowych restrykcji, rynek bukmacherów pęka w szwach. Liczne grono firm oferujących zakłady walczy o każdego klienta. Dlatego zanim zdecydujemy się wpłacić pieniądze na konto losowo wybranego bukmachera, warto porównać oferty dla nowych graczy. A te mogą być bardzo atrakcyjne. Dla przykładu LVBET kod promocyjny zawiera bonusowe środki na konto, które można wykorzystać na obstawianie bez ryzyka utraty własnych pieniędzy. Wystarczy założyć konto, wpłacić depozyt i postawić pierwszy zakład. Innym często spotykanym bonusem są tzw. zakłady bez ryzyka. Polegają one na tym, że możemy postawić dowolne wydarzenie sportowe, a w razie porażki nie stracimy pieniędzy. Jeśli jednak wytypujemy celnie, wygrana trafia na nasze konto.

Szeroka oferta, nie tylko dla fanów sportu

Współczesny bukmacher to bardzo szeroka oferta różnego typu zakładów. Oprócz najpopularniejszych dyscyplin jak piłka nożna, tenis, formuła 1 czy koszykówka, można postawić na nieco bardziej egzotyczne wydarzenia, jak np. turniej w rzutki zawody badmintona. Coraz więcej graczy obstawia zawody e-sportowe, które są obecnie niemal równie popularne co tradycyjne dyscypliny. Firmy bukmacherskie są też otwarte na pozasportowe wydarzenia, jak chociażby świat polityki. U bukmachera możemy obstawić wynik wyborów w kraju czy za granicą. Wreszcie obstawiać możemy wydarzenia z innych dziedzin naszego życia, jak chociażby film. Na LV BET możemy typować komu po Danielu Craigu przypadnie rola kultowego Jamesa Bonda.

Źródło: art. sponsorowany

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
114 zapytań w 0,352 sek