Home / Artykuły / Jak pozyskać Mercedesa GLE bez dużych środków na start?

Jak pozyskać Mercedesa GLE bez dużych środków na start?

Samochody marki Mercedes zawsze uchodziły za luksusowe i kojarzyły się z wysokim prestiżem. Nie inaczej jest w przypadku Mercedesa GLE, który jest wyższej klasy SUV-em,  będącym w produkcji od 2015 roku. Obecnie mamy do czynienia z jego drugą generacją, o której można śmiało powiedzieć, że reprezentuje ona najbardziej świeży kierunek stylistyczny marki Mercedes. Niżej osadzony pas przedni, węższe i bardziej podłużne reflektory, jak również węższe tylne lampy – te elementy zdecydowanie wyróżniają ten model. W stosunku do poprzedniej generacji jest to samochód wyraźnie dłuższy, choć jednocześnie węższy i niższy. 

Mercedes GLE – cechy

Początkowo Mercedes GLE trafił na rynek w wersji benzynowej, którą wyposażono w system mild hybrid, wspierający silnik benzynowy funkcją EQ Boost, która zwiększa jego moc i jest w  stanie odzyskiwać energię z np. hamowania. Obecnie jest też dostępny wariant z silnikiem wysokoprężnym oraz odmiana hybrydowa. Warto jednak też wspomnieć o bogatym wyposażeniu Mercedesa GLE. W jego skład wchodzą chociażby system multimedialny MBUX z funkcją rozszerzonej rzeczywistości AR. Model ten może być także wyposażony w sportowy pakiet AMG, który uatrakcyjnia wygląd samochodu, czyniąc go bardziej zadziornym. Do tego dochodzą takie systemy jak PARKTRONIC (czujniki parkowania), EASY-PACK (elektrycznie otwierany i zamykany bagażnik czy system monitorowania ciśnienia w oponach. Samo parkowanie ułatwia nam też asystent wraz z kamerą 360˚, a DSR reguluje prędkość zjazdów. Z systemów zwiększających bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów należy też wymienić aktywnego asystenta utrzymania pasa jazdy, a także asystenta hamowania. Z ciekawszych elementów warto też pamiętać chociażby o dachu panoramicznym czy o fotochromowe lusterka.

Mercedes GLE z wypożyczalni

Wynajem abonamentowy, wynajem subskrypcyjny i wynajem średnioterminowy – te określenia znaczą jedno i to samo. Są nazwą usługi, która świadczona jest w Polsce przez coraz większą liczbę wypożyczalni samochodowych, a która umożliwia pozyskanie nawet najdroższego samochodu za ułamek jego wartości. Oferta ta polega na tym, że klient podpisuje umowę na okres od 1 do 12 miesięcy, w trakcie której opłaca stały koszt miesięczny. Jest to  dogodna opcja zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Pozwala ona klientom na zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy w kwestiach wynikających z eksploatacji pojazdu. Nie musimy się już dłużej martwić przeglądami technicznymi, serwisowaniem pojazdu czy wymianą opon bądź oleju. Za wszystkie te sprawy odpowiedzialna jest wypożyczalnia, która udostępnia nam samochód. Miesięczna cena takiego wynajmu średnioterminowego – w przypadku Mercedesa GLE – zaczyna się już od 4999 zł netto za wersję podstawową i od 5300 zł netto za wariant Coupe. Warto nadmienić, że niektóre wypożyczalnie, takie jak chociażby Flex To Go, umożliwiają swoim klientom wykupowanie dodatkowych usług za niewielki dodatkowy koszt. Czymś takim może być np. zwiększenie miesięcznego limitu kilometrów z 1000 km na 2000 km albo wykupienie dodatkowego wyposażenia dla samochodu. 

Wynajem średnioterminowy we Flex To Go

Sam proces wypożyczenia Mercedesa GLE w ramach abonamentu nie jest jakąś bardzo skomplikowaną rzeczą. Firma Flex To Go posiada bardzo intuicyjną witrynę internetową pod adresem www.flexmidrent.pl. Znajdziemy tam nie tylko szczegółowy opis poszczególnych modeli możliwych do wyposażenia, ale także formularz, który powinniśmy wypełnić, jeśli chcemy, aby przedstawiciel firmy się z nami skontaktował. Przed wstępną rezerwacją pojazdu możemy zapoznać się też z regulaminem wypożyczalni. Firma Flex To Go posiada swoje oddziały w większości dużych polskich miast.

Źródło: art. sponsorowany

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
156 zapytań w 1,234 sek