Home / Artykuły / Liga Typerów 2019 – zwycięzcy i nagrody

Liga Typerów 2019 – zwycięzcy i nagrody

Od zakończenia ubiegłorocznego sezonu MotoGP minęło już sporo czasu i wyniki naszej Ligi Typerów we wszystkich kategoriach zostały ogłoszone jeszcze w listopadzie, my jednak chcieliśmy podsumować edycję 2019 i poinformować o nagrodach i zwycięzcach.

Przede wszystkim przepraszamy wszystkich nagrodzonych za duży poślizg czasowy. Nagrody staraliśmy się dobrać jak najbliżej preferencji nagradzanych osób – pod względem sympatii do konkretnych zawodników, i przede wszystkim – rozmiaru nagrody (jeśli dotyczy, np. w przypadku koszulek) jednak mamy świadomość, że nie zawsze wszystkie oczekiwania da się spełnić. W tym roku postaramy się zrobić to jeszcze lepiej.

Za ufundowanie nagród dziękujemy:
Motocyklista.pl – koszulka, czapki i pozostałe gadżety z obszernej kolekcji MotoGP – sklep.motocyklista.pl

Przeprowadzenie konkursu możliwe dzięki firmie Dimark S.A.www.dimark.eu

Lista nagród w Lidze Typerów MotoGP:
P1: pavloo – 1: czapka MM93 + 2: kubek MM93
P2: Domel3k – 1: koszulka VR46 + 2: kubek VR46
P3: Kuba – 1: czapka zimowa Sky VR46 + 2: brelok VR46

Lista nagród w Lidze Typerów WSBK:
P1: Mic83 – 1: czapka zimowa MM93
P2: Sopelgp 1: kubek MM93 + 2: książka
P3: mac – 1: brelok VR46 + 2: książka

Część nagród trafiła już do zwycięzców, a ostatnie dotrą po weekendzie. W tym roku wyniki i nagrody sfinalizujemy szybciej.

Dziękujemy za udział w Lidze Typerów i zapraszamy do kolejnej edycji już od lutego! Ponownie o nagrody będzie można rywalizować w klasach MotoGP i World Superbike.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
169 zapytań w 0,509 sek