Home / Artykuły / Prezent z naszych snów

Prezent z naszych snów

Jednym ze sportów, cieszących się wielką popularnością wśród kibiców i kibicek, są wyścigi Formuły 1. Gromadzą one przed ekranami telewizorów, smartfonów oraz komputerów całe masy spragnionych szybkości ludzi, którzy chętnie oglądają zmagania kierowców na torach wyścigowych, rozsianych po całym świecie. I tak jak w przypadku innych dyscyplin sportowych niektórzy fani oraz fanki chcą nabyć gadżety związane z wyścigami bolidów, by je mieć na własność w domu.

1. Kask rodem z Formuły 1

2. Duży wydatek – solidna jakość

Kask rodem z Formuły 1

Jednym z rozpoznawalnych przedmiotów, kojarzących się z Formułą 1, są kaski noszone przez poszczególnych kierowców. Jak się okazuje bez kłopotu można nabyć ich repliki poprzez Internet. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło “f1 helmet“, by znaleźć odpowiednią witrynę internetową, w której taki kasknabędziemy. Taką firmą, która posiada naprawdę imponującą ilość kasków z lat 1973-2018 jest CM Helmets. Jest to firma, która swoim zasięgiem obejmuje cały świat, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, by kupić taki kask w kraju nad Wisłą i otrzymać go pocztą. Co ważne możemy dobrać taki, który będzie w naszym rozmiarze. Wystarczy zmierzyć obwód głowy powyżej brwi, a dane w centymetrach lub calach przesłać poprzez stronę firmy. Kask zostanie wykonany w ciągu 20-30 dni, a potem przesłany na nasz adres. Płatności są przyjmowane w dolarach amerykańskich za pośrednictwem platformy płatniczej PayPal. Interesuje nas, np. kask Michaela Schumachera? Nic prostszego: wpisujemy “michael schumacher helmet for sale” w naszą wyszukiwarkę i widzimy go jak na dłoni. A może wolimy kask Senny – procedura jest identyczna: ayrton senna helmet, i już widzimy odpowiedni model .

Duży wydatek – solidna jakość

Bez względu na to, czy zdecydujemy się na “ayrton senna helmet”, czy np. “michael schumacher helmet”, na stronie amerykańskiego sprzedawcy możemy liczyć na to, że otrzymamy produkt najwyższej jakości. Kask Formuły 1 wpisany jako “f1 helmet”, czy też “f1 custom helmet”, będzie wspaniałym prezentem dla prawdziwego fana lub zapalonej fanki tych wyścigów, bez względu na ich wiek. Co prawda prezent typu “michael schumacher helmet” nie będzie najtańszym zakupem w naszym życiu, ale na pewno będzie wart wydanych na niego pieniędzy. Najtańszy kask na tej stronie kosztuje czterysta dziewięćdziesiąt dziewięć dolarów, więc trzeba być przygotowanym na dość spory wydatek. Ayrton Senna helmet for sale – to może być najlepsza fraza, jaką wpiszemy w sieci w 2020 roku. Na pewno tego nie pożałujemy.

Źródło: art. sponsorowany

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
127 zapytań w 0,388 sek