Home / Artykuły / Sprawdź swoją wiedzę! Quiz MotoGP #1

Sprawdź swoją wiedzę! Quiz MotoGP #1

Iannone, Dovizioso

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej nowej zabawie – co tydzień będziemy dla Was przygotowywać quiz z wiedzy o wyścigach motocyklowych, dotyczący zarówno bieżących wydarzeń, jak i lat ubiegłych. Dziś możecie zmierzyć się z dwunastoma pytania, o zupełnie różnej skali trudności, które nierzadko zmuszą Was do pogłówkowania (mamy taką nadzieję!). W sumie można zdobyć 12 punktów (1 – poprawna odpowiedź, 0 – niepoprawna). A więc… do dzieła!

Kliknij, aby pominąć reklamy

Aby uruchomić quiz, kliknij poniżej w “Rozpocznij quiz”. Możesz poruszać się między pytaniami, klikając “Dalej” lub “Powrót”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 13

 1. 8/12 :D Z Losail to wiedziałem że od 2008 oświetlenie jest, ale myślałem że zaczęli się tam ścigać od 2006 a nie od 2004. Nad BMW też dobrze myślałem, ale jednak Harley-Davidson i MotoGP mi nie pasowało :D
  A z zawieszeniem Showa to mi trochę wstyd, bo Mick ciągle nawijał o tym w trakcie transmisji :D

 2. W pytaniu odnośnie Alexa Rinsa jest błąd. Hiszpan nie ma ani jednego tytułu.

 3. Dobrze, że pytanie z Dovizioso poprawione, bo było ciut niejasne.

 4. No to ja tez sie pochwale. 12/12 …

  …udalo sie za 5 razem. ;-)

 5. Prościzna choć jeden błąd w 5 pytaniu mi się zdarzył :) Także mi Harley nie pasował do Motogp :) Grunt to uczyć się na błędach :)

 6. Ja cienko, całe 4/12. Noo, ale nie interesuję się aż tak sportami motocyklowymi. Wyścigi oglądam dopiero od 2 lat, a i tak skupiam się tylko na kategorii królewskiej.

 7. Robiłem wczoraj i 11/12 – dla mnie dość łatwe, choć wyłożyłem się na 1 pytaniu. Nie sądziłem, że Ilmor, na którym McCoy jeździł już w 2006, był 800-tką :)
  Było trochę błędów, jak z pierwszym zwycięstwem Doviego (choć udało mi się to rozwiązać “z domysłu”) i nadal nie jestem przekonany co do jedynego zawodnika na zawieszeniu Showa – Scott Redding nie dosiadał również motocykla z zawieszeniem Showa? ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
136 zapytań w 0,524 sek