Home / Artykuły / Środowy quiz #2. Sprawdź swoją wiedzę z MOTOGP.PL!

Środowy quiz #2. Sprawdź swoją wiedzę z MOTOGP.PL!

Dani Pedrosa

Zapraszamy do drugiego quizu na naszym portalu – ponownie trzeba udzielić odpowiedzi na 12 pytań. Za każdą poprawnie udzieloną odpowiedź otrzymujecie 1 punkt. Za niepoprawną – zero. Powodzenia!

Kliknij, aby pominąć reklamy

Aby uruchomić quiz, kliknij poniżej w “Rozpocznij quiz”. Możesz poruszać się między pytaniami, klikając “Dalej” lub “Powrót”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 10

  1. W zwiazku z jednym z pytan quizu, czy ktos moze potwierdzic ( lub nie) plotke ze podobno Lorenzo ma w Ducati wrocic do swojego wczesniejszego numeru startowego?

  2. Z tą lewoskrętnością trochę podchwytliwe, bo nie wiadomo czy rozumieć to jako pierwszy zakręt w lewo czy że nitkę ogólnie pokonuje się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

  3. Dajcie coś trudniejszego :D

  4. 8/12

    Czy łatwizna? Tak sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
148 zapytań w 0,642 sek