Home / Artykuły / Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Kataru

Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Kataru

Enea Bastianini zdołał dać zwycięstwo zespołowi Gresini – pierwsze dla tej ekipy od 16 lat. Młody zawodnik okazał się najlepszy w GP Kataru, które rozpoczęło sezon MotoGP. Na podium stanęli także Brad Binder oraz Pol Espargaro. Kto Waszym zdaniem zasłużył na miano najlepszego zawodnika wyścigu, a kto jest jego największym rozczarowaniem?

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano Zawodnika Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby pominąć reklamy

A kto jest największym Rozczarowaniem Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. To że Bastianini wygrał na świetnie dopracowanym, poznanym i „skończonym” motocyklu nie jest dziwne, natomiast to co zrobił Binder! Na! KTMie! Z 7 miejsca! Bez deszczu!

    Ktoś by w to uwierzył przed wyścigiem? A mimo to „Bestia”, który przesunął się o jedynie jedną pozycję względem startu, wygrywa w ankiecie.

    • Pamiętaj, że to jest nowy motocykl dla niego, wcześniej jeździł na starej specyfikacji. Mały team, on sam w ogóle nie stawiany w gronie faworytów. Cały wyścig trzymał tempo, ładnie poradził sobie z Polem i dowiózł zwycięstwo do końca. Wielki szacun. Oczywiście Brad też pojechał genialny wyścig, uważam że był drugim najlepszym tego weekendu.

  2. patelniachabówka

    Fabio jak na mistrza swiata rozczarowal najbardziej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
186 zapytań w 1,396 sek