Home / Artykuły / [WYNIKI] Wytypuj GP Indonezji i wygraj 3-pak biografii legend wyścigów

[WYNIKI] Wytypuj GP Indonezji i wygraj 3-pak biografii legend wyścigów

Druga runda MotoGP w tym roku i ponownie mamy nagrody dla najlepszego gracza w Lidze Typerów. Osoba, która najlepiej wytypuje wyniki GP Indonezji, otrzyma od nas zestaw książek! Zapraszamy do gry.

Dla jednej osoby, która najlepiej wytypuje wyniki wyścigu MotoGP o GP Indonezji, mamy trójpak książek. Są to biografie Valentino Rossiego – 7-krotnego mistrza świata królewskiej klasy, Taia Woffindena – 3-krotnego mistrza świata na żużlu, oraz Guy’a Martina – jednego z najbardziej charyzmatycznych zawodników biorących udział w legendarnych wyścigach ulicznych na Wyspie Man.

1. Stuart Barker VALENTINO ROSSI. BIOGRAFIA
2. Guy Martin GUY MARTIN. MOTOBIOGRAFIA
3. Peter Oakes, Tai Woffinden BEZ HAMULCÓW. TAI WOFFINDEN. AUTOBIOGRAFIA

Jeśli więcej niż jedna osoba uzyska identyczną liczbę punktów w tej rundzie, o zwycięstwie między nimi zadecyduje większa liczba trafień kolejno 1, 2, 3 stopnia. Jeśli dalej będzie remis, wtedy zdecyduje większa liczba punktów zdobytych na jak najwyższych pozycjach wytypowanych zawodników. O zasadach Ligi Typerów więcej przeczytasz TUTAJ.

WYNIKI KONKURSU: Dziękujemy za udział w obstawianiu wyników GP Indonezji w Lidze Typerów MotoGP wszystkim 260 graczom. Najwięcej punktów – 17 – zgromadził w tej rundzie użytkownik Lilith880 i to właśnie on otrzyma od nas pakiet książek – gratulujemy! :) Wiadomość poszła już na maila i poprzez wiadomość prywatną w portalu. Zapraszamy jednocześnie do kolejnych typowań.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Wiadomości do mnie nie dotarły, spróbujcie jeszcze raz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
167 zapytań w 1,156 sek