Home / Artykuły / [WYNIKI] Wytypuj GP Kataru i wygraj 3-pak biografii legend wyścigów

[WYNIKI] Wytypuj GP Kataru i wygraj 3-pak biografii legend wyścigów

Na rozpoczynający sezon MotoGP wyścig o GP Kataru mamy dla Was specjalny konkurs. Związany jest z naszą coroczną Ligą Typerów, w której można obstawiać wszystkie wyścigi sezonu 2022, walcząc na koniec roku o interesujące nagrody związane z motorsportem – czapki, koszulki i inne.

Dla jednej osoby, która najlepiej wytypuje wyniki wyścigu MotoGP o GP Kataru, mamy trójpak książek. Są to biografie Valentino Rossiego – 7-krotnego mistrza świata królewskiej klasy, Taia Woffindena – 3-krotnego mistrza świata na żużlu, oraz Guy’a Martina – jednego z najbardziej charyzmatycznych zawodników biorących udział w legendarnych wyścigach ulicznych na Wyspie Man.

1. Stuart Barker VALENTINO ROSSI. BIOGRAFIA
2. Guy Martin GUY MARTIN. MOTOBIOGRAFIA
3. Peter Oakes, Tai Woffinden BEZ HAMULCÓW. TAI WOFFINDEN. AUTOBIOGRAFIA

Jeśli więcej niż jedna osoba uzyska identyczną liczbę punktów w tej rundzie, o zwycięstwie między nimi zadecyduje większa liczba trafień kolejno 1, 2, 3 stopnia. O zasadach Ligi Typerów więcej przeczytasz TUTAJ.

WYNIKI KONKURSU: Dziękujemy za udział w obstawianiu wyników GP Kataru w Lidze Typerów MotoGP aż 319 graczom. Najwięcej punktów – 15 – zgromadził w tej rundzie użytkownik Michas i to właśnie on otrzyma od nas pakiet książek – gratulujemy! :) Wiadomość poszła już na maila i poprzez wiadomość prywatną w portalu. Zapraszamy jednocześnie do kolejnych typowań.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
159 zapytań w 1,424 sek