Home / Gry / KONKURS – wygraj koszulkę z MotoGP eSport Championship

KONKURS – wygraj koszulkę z MotoGP eSport Championship

Dziś rusza wirtualny wyścig MotoGP z udziałem “prawdziwych” zawodników królewskiej klasy, i z tej okazji mamy dla Was konkurs. Kojarzycie Mateusza “Gucia” Kapustę, który świetnie radzi sobie w “growym” cyklu MotoGP eSport Championship? Mamy dziś do rozdania dwa t-shirty Mateusza.
Co należy zrobić? By wziąć udział, trzeba wejść na facebooka, w ten post: https://www.facebook.com/MotoGPpol/posts/2565381263714405 i W KOMENTARZU pod nim wrzucić fotkę jak gracie w dowolną grę motorsportową na konsoli lub komputerze (nie musi być MotoGP, nie musi być nawet motocyklowa ) Nie musi być Was widać, wystarczy odpalona gra.
Kliknij, aby pominąć reklamy
Koszulki rozlosujemy wśród osób, które wrzucą takie zdjęcie. UWAGA 2! Naszym czujnym okiem będziemy weryfikować, czy zdjęcie nie jest “fejkiem”!
Zdjęcie: esportnow.pl
Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
125 zapytań w 0,377 sek