Home / Inne / 24h Le Mans już bez Polaków – awaria techniczna wyklucza Team LRP Poland

24h Le Mans już bez Polaków – awaria techniczna wyklucza Team LRP Poland

Jedyny Polski zespół startujący w Mistrzostwach Świata Endurance już po trzydziestu minutach po starcie dzisiejszego wyścigu na torze Le Mans zmuszony był wycofać się z powodu awarii technicznej. Przypomnijmy Team LRP Poland na francuską rundę wyścigów długodystansowych wystawił następujący skład: Bartłomiej Lewandowski, Patryk Kosiniak i Jaro Cerny (Słowak). 

Kliknij, aby pominąć reklamy

Komentarz od Team LRP Poland:

„Kochani, niestety z powodów technicznych zmuszeni jesteśmy wycofać się z wyścigu. W tej chwili mamy ogromny mętlik w głowie i nie jestem w stanie napisać nic mądrego. Otrzymaliśmy od was ogromne wsparcie, które w połączeniu z naszą determinacją musiało zaowocować dobrym wynikiem. Niestety życie czasami płata figle i dzieje się to na co zupełnie nie mamy wpływu. Mam nadzieje, że mimo wszystko daliśmy wam odrobinę radości. W chwili obecnej czujemy ogramny żal i wewnętrzne wypalenie, ponieważ awaria wynikła z niczyjej winy, nowa część, która nie powinna zawieść, zawiodła.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Kuba Owsianowski

komentarze 3

  1. A dobrze zaczął Patryk, szkoda, wielka szkoda

  2. Widać kontynuują tradycję rozpoczetą przez Roberta :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
184 zapytań w 0,566 sek