Home / Inne / Daniel Blin we Włoszech w CIV Supersport

Daniel Blin we Włoszech w CIV Supersport

Daniel Blin ujawnił, w jakiej serii będzie rywalizował w kolejnym sezonie wyścigowym. Polski zawodnik przesiada się na Ducati Panigale V2 i będzie jeździł w jak zawsze mocno obsadzonych mistrzostwach Włoch – serii CIV, w klasie supersport. Swoje plany ogłosił w mediach społecznościowych.

„Nadszedł czas, aby ogłosić oficjalnie nasze plany na ten sezon. Dosiadając nowego dla mnie motocykla Ducati V2 wystartujemy razem z AF Racing Team w bardzo mocnej serii Mistrzostw Włoch CIV klasy Supersport. Będzie to wielkie wyzwanie, ale takie są właśnie najlepsze dla dalszego rozwoju.” – napisał Daniel Blin na facebooku.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Nowy motocykl, nowa seria ale i także nowe opony, ponieważ przesiadamy się na ogumienie Pirelli. Niestety, w związku z rozwojem zupełnie nowego motocykla ominiemy pierwszą rundę w Misano ,ale z pewnością będziemy meldowali się na kolejnych. Pierwsze testy zaplanowane na kwiecień.” – dodał.

Zespół poinformował, że Daniel Blin wystartuje od 3 rundy sezonu (do końca, czyli 6.). Pierwszym startem będzie czerwcowa runda w Mugello.

Źródło: facebook.com/blineQ222

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki. Mam nadzieję, że Daniel pokaże co potrafi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
156 zapytań w 1,267 sek