Home / Inne / Daniel Blin zostaje w World Supersport 300!

Daniel Blin zostaje w World Supersport 300!

W piątkowy wieczór Daniel Blin poinformował, że udało mu się znaleźć zespół, z którym przejedzie pełny sezon mistrzostw świata World Supersport 300. Jedyny polski reprezentant tego szczebla zawodów będzie ponownie jeździł motocyklem Yamaha R3.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„W 2020 zostaję aby reprezentować nasz kraj i walczyć kolejny sezon w Mistrzostwach Świata WSS300 dosiadając Yamahę R3!! Dostałem wielką szansę i dołączam do ekipy Motoxracing with S97 Racing. Ja, razem z moimi kolegami z zespołu Alvaro Díazem oraz Bahattinem Sofuoğlu będziemy ścigali się na torach w całej Europie, dzięki wsparciu moich sponsorów.”

„Właśnie wróciłem z testów, które odbyły się w Jerez, gdzie już 26 marca rozpocznie się pierwsza runda Mistrzostw Świata. Na nowej R3 czuje się bardzo dobrze i czuje, że mamy potencjał na bardzo dobre wyniki!! Czekamy w gotowości na pierwszą rundę!” – przekazał Daniel Blin.

Źródło, fot.: facebook.com/blineQ222

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 7

  1. Gratulacje, mam nadzieję że w tym roku pech gie opuści.

  2. Super sprawa, oby dawał z siebie wszystko :)
    Bahattin Sofuoğlu? To rodzina Kenana? Kto konkretnie? :D @einarmschwinge może wiesz? xD

  3. Oby w tym roku więcej szczęścia

  4. Daniela będzie można spotkać na torze Poznań z 3mmrancingacademy 25/26 maj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
185 zapytań w 2,516 sek