Home / Inne / Dean Berta Vinales zmarł wskutek wypadku w Jerez

Dean Berta Vinales zmarł wskutek wypadku w Jerez

Oficjalnie potwierdzono już, że Dean Berta Vinales stracił życie wskutek wypadku, do jakiego doszło w sobotnim 1. wyścigu World Supersport 300 na torze w Jerez de la Frontera.

Hiszpan odniósł poważne obrażenia głowy i klatki piersiowej i mimo wysiłków lekarzy, niestety nie udało się go uratować. Był to debiutancki sezon zawodnika rodzinnego zespołu Vinales Racing Team, należącego do ojca Mavericka Vinalesa.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Spoczywaj w pokoju

  2. Spoczywaj w pokoju Berta Vinales . Zawsze będziemy za tobą tęsknić i będzie nam bardzo ciebie brakować chłopaku. Ryzyko wpisane jest w sport motocyklowy każdy motocyklista wyścigowy bardzo dobrze o tym wie. Niestety takie są wyścigi motocyklowe. Bardzo widowiskowe i bardzo ryzykowne :-( :-(

  3. Jakoś dużo w tym roku wypadków śmiertelnych…szczególnie w tych małych klasach…

  4. Jest jakieś wideo z tego wypadku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
167 zapytań w 1,284 sek