Home / Inne / Elias, Dunlop i Waters pojeżdżą Suzuki w nagrodę za tytuły

Elias, Dunlop i Waters pojeżdżą Suzuki w nagrodę za tytuły

Trzech mistrzów rozmaitych serii z sezonu 2017 „odbierze” w przyszłym tygodniu wyjątkowy prezent od Suzuki: testy maszyny MotoGP na torze Sepang w Malezji. Mowa o Tonim Eliasie, Michaelu Dunlopie i Joshu Watersie. Potem rozpoczną się oficjalne testy MotoGP.

Toni Elias w sezonie 2017 był bezkonkurencyjny w mistrzostwach Stanów Zjednoczonych – MotoAmerica. Hiszpan ma oczywiście duże doświadczenie w MotoGP i jeden wygrany wyścig na koncie. Michael Dunlop wciąż z roku na rok powiększa liczbę zwycięstw w Isle of Man TT, będąc aktualnie największą gwiazdą tej imprezy, obok Iana Hutchinsona, z którym idzie niemal „łeb w łeb” jeśli chodzi o liczbę triumfów.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Josh Waters z kolei jest aktualnym mistrzem Australian Superbike. Co ciekawe, w sezonie 2018 w tym właśnie cyklu powróci do walki Troy Bayliss, prowadzący swój własny zespół, korzystając z motocykli Ducati.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: Roadracing World

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Super pomysł, jestem ciekawy ich dyspozycji, szczególnie Toniego :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
177 zapytań w 1,754 sek