Home / Inne / Ewan McGregor promuje Moto Guzzi V85TT

Ewan McGregor promuje Moto Guzzi V85TT

Ewan McGregor znów w siodle Moto Guzzi! Nie od dziś wiadomo, że znany, hollywoodzki aktor jest prawdziwym fanem i pasjonatem motocykli z Mandello del Lario. To już drugi raz, kiedy motocykl Moto Guzzi promowany jest przez McGregora. W 2013 roku stał się twarzą kampanii wprowadzającej na rynek nowy model – California 1400.

Związek między Moto Guzzi i szkockim aktorem jest autentyczny i wynika z miłości McGregora do motocykli, szczególnie tych z Mandello. Znany jest nie tylko ze swojej gry aktorskiej w ponad pięćdziesięciu produkcjach filmowych, ale również z programu dokumentalno-podróżniczego „Long Way Round”, gdzie okrążył świat na motocyklu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

McGregor jako pasjonat motocykli upodobał sobie jedną markę, Moto Guzzi. Po raz drugi stał się twarzą kampanii promującej jednoślad z Mandello. Współpraca ta jest unikalna i prawdziwa, dzięki motocyklowemu podejściu McGregora. Zanim zgodził się zostać twarzą kampanii, jak przystało na prawdziwego motocyklistę, Ewan postanowił przetestować osobiście motocykl, za który miał poręczyć.

Taka rekomendacja zobowiązuje! Moto Guzzi informuje, że testy poszły pomyślnie i Ewan McGregor po raz drugi promuje motocykl spod znaku Orła.

Zdjęcia realizowane w pięknych okolicznościach przyrody na Sardynii wykonane zostały przez Paolo Zambaldiego, a cały projekt jest pomysłem dyrektora artystycznego Luca Eremo. Więcej o samym motocyklu możecie dowiedzieć się odwiedzając stronę: www.v85tt.motoguzzi-poland.pl

Źródło: Moto Guzzi Polska

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
162 zapytań w 0,511 sek