Home / Inne / Gorsza passa Patryka Kosiniaka w IDM Superbike

Gorsza passa Patryka Kosiniaka w IDM Superbike

Patryk Kosiniak w miniony weekend przejechał trzecią rundę niemieckich mistrzostw IDM Superbike w zespole Wilbers BMW. Na ulicznym torze Schleiz tarnowianin w pierwszym wyścigu zajął 16. pozycję, drugiego wyścigu natomiast nie ukończył.

We wcześniejszej rundzie w belgijskim Zolder także nie było najlepiej: Kosiniak zdobył tam odpowiednio 18. i 17. pozycję w pierwszym i drugim wyścigu. Dokładając do tego nieudany weekend Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski na Slovakiariungu w czerwcu, oby te trzy ostatnie starty były końcem złej passy w europejskich wojażach.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wciąż najlepszym tegorocznym wynikiem w IDM Superbike dla aktualnego mistrza pucharu Yamahy R6 jest pierwsza runda na Nurburgringu, gdzie poza upadkiem, Kosiniak zdobył punkty za 11. pozycję. Po trzech rundach IDM i sześciu wyścigach „Kosa” wciąż czeka zatem na pierwsze TOP10 w swoim debiutanckim sezonie, który jest przeznaczony na naukę.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Fot. Wilbers Racing Team

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
159 zapytań w 1,234 sek