Home / Inne / IDM Superbike: Świetny początek weekendu dla Kosiniaka! Polak szósty

IDM Superbike: Świetny początek weekendu dla Kosiniaka! Polak szósty

34 zawodników przystąpiło do pierwszej rundy sezonu w mistrzostwach Niemiec IDM Superbike. My możemy się tylko cieszyć z postawy Patryka Kosiniaka, który rozpoczyna właśnie swój pierwszy sezon w tych mistrzostwach. „Kosa” uzyskał w piątkowych treningach szósty czas!

W piątek odbyły się trzy sesje treningowe. Kosiniak jeżdżący w zespole Wilbers na motocyklu BMW pojechał dobrze już w pierwszej, w której był dziesiąty. Druga sesja to dziewiąty wynik, natomiast najlepiej poszło mu w trzeciej – gdzie niespodziewanie zajął wysokie szóste miejsce. To samo miejsce pozostało, gdy zebrało się wszystkie najlepsze czasy z trzech sesji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Przesadziłem! Po treningach wolnych jesteśmy na P6! Ciągle pracujemy na ustawieniami, wiemy co zrobić żeby jeszcze zbliżyć się do czołówki! Trzymać mi tam kciuki!!!!” – napisał krótko na facebooku aktualny mistrz Yamaha R6 Cup. W sobotę kwalifikacje – pierwsza sesja o 10:50, a druga o 14:40. Wyniki można śledzić na żywo na www.raceresults.de.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Super! :) a w IDM nie startują jeszcze jacyś Polacy? Wiadomo, że Kosa był dziś z nich pewnie najlepszy, ale zawsze miło wspomnieć (o ile startują)

  2. Początek dobry. Jest jakieś info czy da się pooglądać i gdzie?

  3. A takie pytanie odnośnie byłego mistrza tej serii:
    Markus Reiterberger – czy on już nie będzie jeździł w Althea? Natknąłem się na jeden ciekawy artykuł, aczkolwiek nie wiem, czy translacja z niemieckiego na angielski jest na pewno odpowiednia
    http://www.speedweek.com/idmsbk/news/109578/Markus-Reiterberger-Vertrauen-und-Spac39f-in-IDM.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
160 zapytań w 1,475 sek