Home / Inne / IN2RIDE Racing Team ze świetnymi wynikami podczas 3 i 4 rundy Open 300! (+wideo)

IN2RIDE Racing Team ze świetnymi wynikami podczas 3 i 4 rundy Open 300! (+wideo)

Ekipa FastMayRiders, wspominana wcześniej przy okazji wyścigów endurance, ściga się również indywidualnie pod nazwą IN2RIDE Racing Team i tak też było w miniony weekend. Piotr Sowa, Szymon Rudak i Damian Meisel wzięli udział w III i IV rundzie pucharu Open 300 organizowanego przez Duszan Team, kończąc je z naprawdę dobrymi rezultatami.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Tym razem zawody odbywały się na kultowym torze Wallrav Race Center w Starym Kisielinie. Sprzyjająca pogoda sprawiła, że od początku widać było zdecydowaną poprawę czasów okrążeń u większości zawodników już podczas treningów. Pojawiły się w związku z tym apetyty na sięgnięcie po rekord toru. W ciągu całego weekendu najlepszy czas okrążenia w Starym Kisielinie był poprawiany aż trzykrotnie!

Na pierwszy, sobotni wyścig, Piotr wywalczył w kwalifikacjach 2 pozycję startową, a zaraz za nim na starcie ustawił się Damian i dokładnie na takich pozycjach zakończyli oni swój pierwszy wyścig. Na niedzielny wyścig dojechał również Szymon, zgarniając drugie miejsce na podium. Piotr oraz Damian tym razem ukończyli zmagania odpowiednio na czwartym i piątym miejscu na na mecie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zespół IN2RIDE Racing Team z Kisielina wyjechał z kolejnymi punktami do klasyfikacji generalnej oraz bezcennym doświadczeniem.

Damian Meisel: „Korzystając z dobrych warunków pogodowych, cały weekend testowaliśmy różne ustawienia zawieszeń w naszych motocyklach, zajęliśmy się telemetrią, analizą przejazdów i zbieraliśmy cenne informacje, które mamy nadzieję wykorzystać w kolejnych rundach wyścigowych. Już podczas tej rundy każdemu z naszych zawodników udało się wykręcić najlepsze prywatne czasy okrążeń, co cieszy i motywuje do dalszej pracy.”

Informacja prasowa

AUTOR: Gucio1846

komentarze 2

  1. W polszy przydlyby sie jeszcze jeden kub dwa duze tory jak poznan a nie kisiel, lodz czy radom …..

    • Zgadzam się w 100%. Jest Silesia Ring jeszcze, ale żeby było sprawiedliwie to gdzieś w centralnej Polsce taki na bogato postawić :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
126 zapytań w 0,355 sek