Home / Inne / Jeden polski zespół i dwaj zawodnicy – lista zgłoszeń na Suzuka 8 Hours 2019

Jeden polski zespół i dwaj zawodnicy – lista zgłoszeń na Suzuka 8 Hours 2019

Już w tę niedzielę odbędzie się kolejna edycja najważniejszego wyścigu długodystansowego, zaliczanego również do cyklu FIM EWC: Suzuka 8 Hours. Do tego odbywającego się od 1978 wyścigu przystąpi 66 załóg.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W stawce zobaczymy jeden polski zespół Wójcik Racing Team, wystawiający inaczej niż w innych rundach, tylko jedną maszynę i załogę. Będą nią: Marek Szkopek, Gino Rea oraz Christoffer Bergman. Nie zabraknie również Pawła Szkopka, który pojedzie w barwach zespołu OMEGA MACO RACING. Kliknij, aby zobaczyć pełną listę zgłoszeń.

Źródło: visordown.com
Fot. Kawasaki Racing

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Nikt na oponach Michelin???
    Niemożliwe ;)))

  2. https://motogp.pl/regulamin-komentarzy/
    Przypominam, że komentarze są moderowane. Podszywanie się loginem/danymi osobowymi pod inną osobę -> natychmiastowy ban. A komentarze niezwiązane z wyścigami, zawierające oskarżenia adresowane w stronę konkretnych osób i podmiotów, kierować w odpowiednie miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
169 zapytań w 0,566 sek