Home / Inne / Kamil Krzemień startuje w Navarze w mistrzostwach Hiszpanii

Kamil Krzemień startuje w Navarze w mistrzostwach Hiszpanii

19-letni motocyklista ze Śląska wystartuje w kolejnej rundzie motocyklowych mistrzostw Hiszpanii. Tym razem zawodnik teamu VRC Motorsport zmierzy się z torem Navarra w okolicach Los Arcos. Wyścig klasy Superstock/Open600 w niedzielę o godzinie 15.

O Circuito de Navarra mówi się czasem, jako o północnym torze Hiszpanii. Różnorodny kompleks z torem off-roadowym, kartingowym, crossowym, driftingowym i oczywiście wyścigowym. Nitka ma długość blisko 4km z główną 800-metrową prostą. W najbliższym starcie Kamil Krzemień i pozostali zawodnicy klasy Superstock600 będą mieć do pokonania 17 kółek.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Cieszę się, że wreszcie kolejny weekend startowy. Jestem w dobrym rytmie. Na początku miesiąca udało się dodatkowo wystartować na MotorLand Aragon. Jestem mocno podekscytowany i już nie mogę się doczekać aż stanę na starcie. Nie podpalam się, chcę po prostu dać z siebie maksa, Yamaha R6 – też. Trzymajcie gaz!” – powiedział Kamil Krzemień.

Sobota 23.06.
11.30-12 Q1
15.20-15.50. Q2

Niedziela 24.06.
15 – start.

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
116 zapytań w 0,321 sek