Home / Inne / Kolejna aukcja WOŚP – track day na Slovakiaringu z motoRRaid!

Kolejna aukcja WOŚP – track day na Slovakiaringu z motoRRaid!

Do tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już coraz mniej czasu. Fani wyścigów motocyklowych mieli już możliwość wzięcia udziału w kilku ciekawych, tematycznych aukcjach. Do wzięcia jest kolejna fajna aukcja – dwudniowy track day na Słowacji.

Czas trwania aukcji – do 22 stycznia, a więc o nieco ponad tydzień dłużej niż finał 27. WOŚP (przypomnijmy – 13 stycznia). Obecna cena, jaką trzeba zapłacić, to 572 PLN. Oto, co możecie przeczytać w treści aukcji, którą znajdziecie pod tym adresem:

Podczas tej aukcji mogą Państwo wygrać dwudniowy track day na torze Slovakiaring na Słowacji. Track days odbędą się w terminie 29 – 30 kwietnia br. i są organizowane przez firmę motoRRaid, doświadczoną w organizacji europejskich wyjazdów na tory wyścigowe. Uczestnicy wyjazdów to zarówno osoby zaawansowane w motocyklowej sztuce, ale także zupełnie początkujący kierowcy, którzy w bezpiecznych warunkach, a także przyjaznym otoczeniu szkolą swoje umiejętności.

motoRRaid to przede wszystkim grupa miłośników jednośladów. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów sportowych dla fanów  dwóch kółek, szkoleń, transporcie motocykli oraz organizacji  niezapomnianych wyjazdów turystycznych. Głównym zadaniem motoRRaid jest  pośrednie wpływanie na bezpieczeństwo na drogach publicznych poprzez  doskonalenie techniki jazdy w warunkach bezpiecznych – torowych.  Proponowane atrakcje zapewnią uczestnikom imprezy doskonały relaks,  zabawę i okazję do podniesienia kwalifikacji. Przygotuj motocykl, spakuj  bagaże, a resztą zajmiemy się My. Wyjazdy tworzymy z pasją.

W celu poznania szczegółów wyjazdu zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://mrr.bike/trip/slovakiaring-1

Zapraszamy do licytowania!

Źródło: Allegro, WOŚP

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
161 zapytań w 0,443 sek