Home / Inne / Kolejny Polak w eliminacjach Red Bull Rookies Cup!

Kolejny Polak w eliminacjach Red Bull Rookies Cup!

Młodzi polscy zawodnicy nie przestają pukać do drzwi wielkiego, międzynarodowego ścigania. Tym razem do Red Bull Rookies Cup zgłoszony został 15-letni  Grzegorz Kumanek. Otrzymał on pozytywną odpowiedź od organizatorów, i tym samym przystąpi w październiku do testów kwaliikacyjnych!

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Wczoraj dotarła do nas bardzo dobra wiadomość. Nasz zawodnik Grzegorz “DUDE” Kumanek alias Kenamuk #26 dostał oficjalne zaproszenie na testy kwalifikacyjne do prestiżowej serii Red Bull Rookies Cup, będącego przedsionkiem MotoGP, które odbędą sie na początku października w Guadix. Trzymajcie więc za niego kciuki, żeby udało mu się pokazać z jak najlepszej strony. Tymczasem w ten weekend Grzegorz wystartuje na Slovakiaring w Mistrzostwach Słowacji i czeka go ciężki miesiąc treningów, aby być jak najlepiej przygotowanym.” – można przeczytać na oficjalnym fanpage zespołu.

Źródło: facebook.com/DurynekRacingTeam

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Fajnie widzieć że ktoś jeszcze stara się o wejście do pucharu Red Bulla.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
171 zapytań w 0,472 sek