Home / Inne / Kombinezon Piotrka Biesiekirskiego na aukcji WOŚP

Kombinezon Piotrka Biesiekirskiego na aukcji WOŚP

Co prawda podczas niedzielnego, 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano aż 92 miliony złotych, ale Orkiestra nie przestaje grać, a Piotr Biesiekirski razem z nią. Jeszcze do środy na Charytatywnej Aukcji Allegro licytować można kombinezon, w którym 17-latek debiutował w minionym roku w motocyklowych mistrzostwach Europy Moto2.

„To prawdziwa gratka dla kogoś, kto kolekcjonuje sportowe pamiątki, ponieważ zadebiutowałem w tym kombinezonie w ME Moto2 jako pierwszy Polak w historii, ale to także bardzo praktyczny element bezpieczeństwa dla kogoś, kto ściga się na motocyklu po torze lub po prostu jeździ po ulicy – mówi Piotr Biesiekirski. – Aktualna cena to zaledwie 830 zł za profesjonalny kombinezon o wartości ponad 8 tys. zł, więc to naprawdę dobry deal w słusznej sprawie. Siema!”

Szczegóły aukcji oraz dokładny opis wyścigowego, szytego na miarę kombinezonu Dainese D-Air Racing Misano z innowacyjnym systemem poduszki powietrznej, znaleźć można na stronie Allegro:

https://charytatywni.allegro.pl/kombinezon-dainese-plakat-piotr-biesiekirski-i8560099

Więcej informacji o Piotrze Biesiekirskim na jego oficjalnym profilu pod adresem Facebook.com/PiotrBiesiekirskiOfficial.

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
127 zapytań w 0,464 sek